Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


18+ KADIN SAGLIGI BULUSMASI’NA DAVETLISINIZ!!!

Türkiye’nin ilk ve tek kadin sagligi bilgi platformu 18+ Kadin Sagligi Bulusmasi, sagligina önem veren tüm kadinlari, korunmaya, ögrenmeye ve güzellesmeye davet ediyor.

24 Proje Yönetim tarafindan bu yil ikincisi düzenlenecek olan 18+ Kadin Sagligi Bulusmasi, tüm kadinlari korunmaya, ögrenmeye ve güzellesmeye davet ediyor. Bulusma, 8 Mart 2007 Dünya Kadinlar Günü’nde, Harbiye Askeri Müze’de 10:00-19:00 saatleri arasinda, herkese açik ve ücretsiz olarak gerçeklestirilecek.

18+ Kadin Sagligi Bulusmasi’nda etkinligin açilis konusmasini gerçeklestirecek olan Nilgün Belgün, sagligina verdigi önemi anlatarak katilimcilar ile deneyimlerini paylasacak. Demet Kutluay, etkinligin saglikli yasam seansinda saglikli görünümü ve enerjisini borçlu oldugu metotlari aktaracak.

T.C. Saglik Bakanligi’nin destegi ile gerçeklesecek etkinlikte, meme-rahim kanseri, menopoz, osteoporoz, kalp sagligi, dogurganlik gibi hayati kadin sagligi basliklari hakkinda Bahçeci Klinigi’nin saygin hekimleri konferanslar verecekler. Kadin hastaliklarinda erken tani konusu ile Biruni Laboratuvari uzmanlari, kadinlarda saglikli beslenme - zayiflama yöntemleri ile Dr. Oetker doktorlari ve ilkyardim seminerleri ile Medline acil saglik ekipleri, kadinlara önlem almanin önemini asilayacaklar. Interaktif bir format ile tasarlanan bulusmaya katilanlar, akillarina takilan tüm saglik konulari hakkinda, Türkiye’nin saygin hekim ve saglik uzmanlarina ilk agizdan soru sorma firsatini yakalayacaklar.

Etkinlik kapsaminda gerçeklestirilecek atölye çalismalarinda ise katilimcilar, Uzman Psikolog Alanur Özalp’in seanslari ile panik atak ile basa çikmayi, kisisel gelisim uzmani Askim Kapismak’in stand-up sovu ile “iletisimin sihirbazi” olmayi, transformal nefes çalismalari ile nefes alip vererek rahatlamayi, Madam Lourdes’in güzellik yogasi ile saglikli yaslanmayi ögrenecekler. Ayrica, pilates ve reiki çalismalarinin gerçeklestirilecegi atölyeler, kadinlara kaliteli yasamin ipuçlarini verecekler.

Bulusma dahilinde yer alacak mezoterapi ile zayiflama, aromaterapik yaglarla agri tedavisi, mimik dolgusu, kalici makyaj, tatoo, cilt bakimi, protez tirnak ve süslemesi gibi özel uygulamalar ile katilimcilar, çesitli saglikli güzellik hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.


Bilgi için:
Seher Saygin
Essance Iletisim Danismanligi
Tel: 0 212 352 41 92 / Dahili:12
Cep: 0 532 467 50 59
Email: seher.saygin@essance-istanbul.com

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası