18+ KADIN SAĞLIĞI BULUŞMASI’NA DAVETLİSİNİZ!!!

Türkiye’nin ilk ve tek kadın sağlığı bilgi platformu 18+ Kadın Sağlığı Buluşması, sağlığına önem veren tüm kadınları, korunmaya, öğrenmeye ve güzelleşmeye davet ediyor.

24 Proje Yönetim tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan 18+ Kadın Sağlığı Buluşması, tüm kadınları korunmaya, öğrenmeye ve güzelleşmeye davet ediyor. Buluşma, 8 Mart 2007 Dünya Kadınlar Günü’nde, Harbiye Askeri Müze’de 10:00-19:00 saatleri arasında, herkese açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

18+ Kadın Sağlığı Buluşması’nda etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştirecek olan Nilgün Belgün, sağlığına verdiği önemi anlatarak katılımcılar ile deneyimlerini paylaşacak. Demet Kutluay, etkinliğin sağlıklı yaşam seansında sağlıklı görünümü ve enerjisini borçlu olduğu metotları aktaracak.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın desteği ile gerçekleşecek etkinlikte, meme-rahim kanseri, menopoz, osteoporoz, kalp sağlığı, doğurganlık gibi hayati kadın sağlığı başlıkları hakkında Bahçeci Kliniği’nin saygın hekimleri konferanslar verecekler. Kadın hastalıklarında erken tanı konusu ile Biruni Laboratuvarı uzmanları, kadınlarda sağlıklı beslenme – zayıflama yöntemleri ile Dr. Oetker doktorları ve ilkyardım seminerleri ile Medline acil sağlık ekipleri, kadınlara önlem almanın önemini aşılayacaklar. İnteraktif bir format ile tasarlanan buluşmaya katılanlar, akıllarına takılan tüm sağlık konuları hakkında, Türkiye’nin saygın hekim ve sağlık uzmanlarına ilk ağızdan soru sorma fırsatını yakalayacaklar.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek atölye çalışmalarında ise katılımcılar, Uzman Psikolog Alanur Özalp’ın seansları ile panik atak ile başa çıkmayı, kişisel gelişim uzmanı Aşkım Kapışmak’ın stand-up şovu ile “iletişimin sihirbazı” olmayı, transformal nefes çalışmaları ile nefes alıp vererek rahatlamayı, Madam Lourdes’in güzellik yogası ile sağlıklı yaşlanmayı öğrenecekler. Ayrıca, pilates ve reiki çalışmalarının gerçekleştirileceği atölyeler, kadınlara kaliteli yaşamın ipuçlarını verecekler.

Buluşma dahilinde yer alacak mezoterapi ile zayıflama, aromaterapik yağlarla ağrı tedavisi, mimik dolgusu, kalıcı makyaj, tatoo, cilt bakımı, protez tırnak ve süslemesi gibi özel uygulamalar ile katılımcılar, çeşitli sağlıklı güzellik hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Bilgi için:
Seher Saygın
Essance İletişim Danışmanlığı
Tel: 0 212 352 41 92 / Dahili:12
Cep: 0 532 467 50 59
Email: [email protected]