Genel SağlıkHABERLER

AVON’LA SAĞLIĞA YOLCULUK MAMOGRAFİ TARAMALARI VE SÖYLEŞİLERİNİN YENİ DURAĞI KOCAELİ…

Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi konulu Avon’la Sağlığa Yolculuk Söyleşileri’nin 11.si Kocaeli’nde gerçekleşiyor. Suadiye Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilecek söyleşi kapsamında, 100 kadına da ücretsiz mamografi taraması gerçekleştirilecek.

Avon’la Sağlığa Yolculuk Projesi kapsamında, üç yıldır tüm Türkiye çapında gerçekleştirilen ücretsiz mamografi taramaları ve bilinçlendirme söyleşileri Kocaeli’nde devam ediyor. Proje’nin yeni durağı olan Kocaeli’nde, Suadiye Belediyesi iş birliği ile 29 Kasım Perşembe günü saat 14:00’te “Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi” konulu halka açık bilinçlendirme söyleşisi gerçekleştirilecek ve söyleşiye katılan bayanlar arasından 100 kişiye de ücretsiz mamografi taraması fırsatı sunulacaktır.

“Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi” konulu bilinçlendirme söyleşisinde, Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu’ndan Prof. Dr. Tezer Kutluk ile Avon’la Sağlığa Yolculuk Gönüllü Elçileri’nden sunucu-yazar Ayşenur Yazıcı konu ile ilgili görüş ve önerilerini aktaracaklar.

Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket olan Avon, düzenlediği “Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi” konulu söyleşilerle kadınları meme kanseri, meme kanserinde erken teşhisin önemi ve kendi kendine muayene yöntemleri konusunda bilinçlendirmeyi hedeflemektedir.

Tarih: 29 Kasım 2007 Perşembe

Yer: Suadiye Belediyesi Kültür Merkezi (Çepni Cad. No: 13 Suadiye/Kocaeli)

Saat: 14:00