Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


%100 Is Garantisi Saglik Bilimleri Fakültesi’ne

Istanbul’da yeni bir üniversite, Istanbul Medipol Üniversitesi egitime basliyor! Tüm tip ögrencilerine %100 burs, saglik bilimleri fakültesi’ne %100 is garantisi...

Uzun yillardir saglik alaninda önemli islere imza atan Medipol Saglik Grubu, sagliktaki deneyimini ve basarisini egitime tasiyor.

Medipol Saglik Grubu’nun köklü hizmet ve tecrübesinden ilham alarak güçlü, deneyimli bir akademik ve idari kadroyla hizmet verecek olan Istanbul Medipol Üniversitesi, bu yil egitime basliyor.

Medipolitan Egitim ve Saglik Vakfi tarafindan toplumsal sorunlara ve önceliklere duyarli, akli ve bilimselligi yasam tarzi haline getirmis kisileri özgür bir ortamda yetistirmek; toplumun ihtiyaci olan bilgiyi üreterek ve uygulayarak tüm insanligin yararina sunmak üzere kurulan Istanbul Medipol Üniversitesi’nin kurucu rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydin.

Istanbul Medipol Üniversitesi, Tip, Dis Hekimligi, Eczacilik, Saglik Bilimleri, Egitim, Mühendislik - Mimarlik, Iktisadi ve Idari Bilimler, Hukuk, Iletisim, Güzel Sanatlar olmak üzere 10 fakülte; Yabanci Diller Yüksekokulu, Saglik Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu olmak üzere 3 yüksekokul;

Saglik Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü olmak üzere 2 enstitüden olusmaktadir.

2010- 2011 Ögrenim Yili’nda Tip, Dis Hekimligi, Eczacilik ve Saglik Bilimleri Fakülteleri olmak üzere 4 fakültesi ve 48 personeliyle hizmet verecek olan Istanbul Medipol Üniversitesi, bu yil egitime 360 ögrenciyle baslayacak.

Türkiye’de Vakif Üniversiteleri’nde bir Ilk: Tip Fakültesi’nin Tüm Ögrencilerine %100 Burs Imkâni

Istanbul Medipol Üniversitesi, ilk yilindan baslamak üzere ögrencilere egitim kolayliklari sagliyor. Bu yil ÖSYM’de 30 ögrenci kontenjani olan Tip Fakültesi’ne kayit hakki kazanan ögrencilere %100 burs olanagi saglayan Istanbul Medipol Üniversitesi, egitimde firsat esitliginin öncüsü.

Istihdam Olanagi, Is Garantisi

Bir saglik grubu çatisi altinda olan Istanbul Medipol Üniversitesi, ögrencilere egitimlerinin ardindan is imkâni da sagliyor. Saglik Bilimleri Fakültesi altinda hemsirelik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyetetik ile saglik yönetimi programlarinda egitim alan tüm ögrencilere istihdam garantisi veriyor.

Egitim Için Donanimli Bir Alt Yapi

Yakin zamanda hizmete açilmasi planlanan Bagcilar’daki saglik üssü konumundaki hastanesi basta olmak üzere ögrencilere egitim için donanimli bir alt yapi hizmeti sunacak olan Medipol Saglik Grubu, uygulamali egitime büyük önem veriyor ve bunu saglayacak yatirimlardan kaçinmiyor. Su anda lisans egitimine ögrenci kabul eden programlarinda ögrencilerin uygulamali egitim görecegi çok birçok laboratuvar bulunuyor. Ayrica grubun egitim hastanelerinde saglik alaninda tüm programlarda birinci siniftan itibaren uygulama ve staj olanagi sunuyor.

Yerlesim Avantajlari

Istanbul Medipol Üniversitesi, su anda Istanbul’un kalbinde, tarihi yarimadada kentin her yerinden ulasim kolayligi olan merkezi konumda bir “Kent Üniversitesi” olarak Unkapani Yerleskesi ile yola koyulmakla birlikte önümüzdeki yillarda Kavacik Yerleskesi’nde yükselen tesisleri ile bir egitim kenti olma çalismalarini hizla yürütüyor. Unkapani’nda tarihin birikiminden güç alan ivme, Kavacik’ta bir üniversite kentinin fitilini ateslemistir. Yakin bir zamanda 250 dönümlük bir alanda, ormanla içi içe, otoyola komsu olan kampus tesisleri hizmete açilacaktir.


www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası