Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Türkiye’nin Tek Eczacilik Ihtisas Fuari Nisan’da Yapilacak

Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi (TEKB) tarafindan Nisan ayinda gerçeklestirilecek 4. Ulusal Eczacilik Fuari, 3 Mart’ta Swissôtel’de düzenlenen bir toplantiyla basina tanitildi. Fuara yaklasik 10.000 saglik mensubunun katilmasi bekleniyor.

Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi (TEKB), Nisan ayinda düzenlenecek 4. Ulusal Eczacilik Fuari hakkinda ayrintili bilgi vermek amaciyla, 3 Mart Persembe günü Swissôtel’de bir basin toplantisi gerçeklestirdi. Türkiye’nin tek ulusal eczacilik fuari, 15-17 Nisan tarihlerinde Istanbul Lütfi Kirdar Rumeli Fuar Merkezi’nde yapilacak.

Toplantida fuara iliskin bilgiler veren TEKB Yönetim Kurulu Baskani Eczaci Sait Yücel, TEKB olarak, dünyada ve Türkiye’de sektöre yönelik tüm hareket ve gelismelerin eczacilar tarafindan takip edilebilmesi; ilaç ve eczacilik konularindaki yeni ürün, proje ve etkinliklerin sektörün tüm bilesenleriyle bulusturulmasi; ortak kooperatiflerin ve bunlarin üye tabanlarinin gelisimine katkida bulunulmasi amaciyla bir ihtisas fuari düzenlediklerini söyledi. Organizasyonunu Dev Ajans’in yaptigi fuara, yerli ve yabanci pek çok firmanin katilacagini ifade eden Yücel, fuar sayesinde eczacilara, sektördeki en son gelisme ve yenilikleri paylasabilecekleri, bilgi ve görüs alisverisinde bulunabilecekleri bir platform sunduklarini kaydetti.

Yücel, söyle devam etti: “Fuarimizin bu yilki temasini ‘Çagdas Bir Ülke, Saglikli Bir Toplum’ olarak belirledik. Bildiginiz gibi, saglik hizmetleri, toplumlarin en temel ihtiyaçlari arasinda yer aliyor. Türkiye’de de saglik kurumu yeniden yapilaniyor. Her geçen gün olumlu gelismelere tanik oluyoruz. Bu yapida, eczacilarimizin rolü daha da önemli hale geliyor. Fuarimizda, eczacilarin bu rolünü vurgulamak istiyoruz. Bu yil, fuara 150’ye yakin firmanin katilmasini ve 10.000 saglik mensubunun gelmesini bekliyoruz.”

Fuar, hafta içi 11.00-20.00, 17 Nisan Pazar günü ise 11.00-19.00 saatleri arasinda açik olacak. Fuar kapsaminda, eczacilik ve saglik konularinin ele alinacagi bir kongre de düzenlenecek. Ayrintili bilgi ve online kayit için www.bizimeczane.com adresi ziyaret edilebiliyor.

www.bizimeczane.com

Türkiye’deki mevcut eczaci kooperatiflerinin üst birligi olarak kurulan Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi (TEKB), dünyada ve Türkiye’de eczacilik sektörüne yönelik gelismeleri yakindan takip etmekte; ortak kooperatiflerin ve üye tabanlarinin gelismesi için özendirici önlemler almakta; ilaç ve eczacilik konularinda yeni proje ve etkinliklere imza atmaktadir. Üyelerini güçlendirerek güçlenmeyi ilke edinen TEKB, Türkiye’deki tüm eczaci kooperatiflerinin sosyal ve ekonomik açidan ortak sesi olmayi amaçlamaktadir.


www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: B RH +
Serpil AKdag kan merkezi- AÜ cebeci kampusu'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05069475386

B Rh (+) TROMBOSİT İHTİYACİMİZ VARDİR.

Tarih: 8/18/2019 7:29:58 AM
GuLUsAn ozkan
  Aranan Kan: AB RH +
Antalya Medikalpark Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05538595394

Acil Gelmeden önce lütfen arayınız. Lütfen destek. AB RH POZİTİF TROMBOSİT.

Tarih: 8/12/2019 1:30:58 AM
NURŞENAY HANIM
  Aranan Kan: B RH +
Koşuyolu Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 0536 357 64 23

YARDIMCI OLALIM. B RH + POZİTİF İLETİŞİM Selma Hanım 0536 357 64 23

Tarih: 8/6/2019 12:59:34 PM
Selma Hanım
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası