Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Türkiye’nin Tek Eczacilik Ihtisas Fuari Nisan’da Yapilacak

Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi (TEKB) tarafindan Nisan ayinda gerçeklestirilecek 4. Ulusal Eczacilik Fuari, 3 Mart’ta Swissôtel’de düzenlenen bir toplantiyla basina tanitildi. Fuara yaklasik 10.000 saglik mensubunun katilmasi bekleniyor.

Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi (TEKB), Nisan ayinda düzenlenecek 4. Ulusal Eczacilik Fuari hakkinda ayrintili bilgi vermek amaciyla, 3 Mart Persembe günü Swissôtel’de bir basin toplantisi gerçeklestirdi. Türkiye’nin tek ulusal eczacilik fuari, 15-17 Nisan tarihlerinde Istanbul Lütfi Kirdar Rumeli Fuar Merkezi’nde yapilacak.

Toplantida fuara iliskin bilgiler veren TEKB Yönetim Kurulu Baskani Eczaci Sait Yücel, TEKB olarak, dünyada ve Türkiye’de sektöre yönelik tüm hareket ve gelismelerin eczacilar tarafindan takip edilebilmesi; ilaç ve eczacilik konularindaki yeni ürün, proje ve etkinliklerin sektörün tüm bilesenleriyle bulusturulmasi; ortak kooperatiflerin ve bunlarin üye tabanlarinin gelisimine katkida bulunulmasi amaciyla bir ihtisas fuari düzenlediklerini söyledi. Organizasyonunu Dev Ajans’in yaptigi fuara, yerli ve yabanci pek çok firmanin katilacagini ifade eden Yücel, fuar sayesinde eczacilara, sektördeki en son gelisme ve yenilikleri paylasabilecekleri, bilgi ve görüs alisverisinde bulunabilecekleri bir platform sunduklarini kaydetti.

Yücel, söyle devam etti: “Fuarimizin bu yilki temasini ‘Çagdas Bir Ülke, Saglikli Bir Toplum’ olarak belirledik. Bildiginiz gibi, saglik hizmetleri, toplumlarin en temel ihtiyaçlari arasinda yer aliyor. Türkiye’de de saglik kurumu yeniden yapilaniyor. Her geçen gün olumlu gelismelere tanik oluyoruz. Bu yapida, eczacilarimizin rolü daha da önemli hale geliyor. Fuarimizda, eczacilarin bu rolünü vurgulamak istiyoruz. Bu yil, fuara 150’ye yakin firmanin katilmasini ve 10.000 saglik mensubunun gelmesini bekliyoruz.”

Fuar, hafta içi 11.00-20.00, 17 Nisan Pazar günü ise 11.00-19.00 saatleri arasinda açik olacak. Fuar kapsaminda, eczacilik ve saglik konularinin ele alinacagi bir kongre de düzenlenecek. Ayrintili bilgi ve online kayit için www.bizimeczane.com adresi ziyaret edilebiliyor.

www.bizimeczane.com

Türkiye’deki mevcut eczaci kooperatiflerinin üst birligi olarak kurulan Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi (TEKB), dünyada ve Türkiye’de eczacilik sektörüne yönelik gelismeleri yakindan takip etmekte; ortak kooperatiflerin ve üye tabanlarinin gelismesi için özendirici önlemler almakta; ilaç ve eczacilik konularinda yeni proje ve etkinliklere imza atmaktadir. Üyelerini güçlendirerek güçlenmeyi ilke edinen TEKB, Türkiye’deki tüm eczaci kooperatiflerinin sosyal ve ekonomik açidan ortak sesi olmayi amaçlamaktadir.


www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası