Genel SağlıkHABERLER

SAĞLIK EN GÜZEL HEDİYEDİR!

Sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz en güzel hediye sağlıktır.

Artık, anneler ve babalar günlerinde, bebek doğumlarında ve yaş günleri gibi özel günlerde sevdiklerinize özel olarak Hoşgeldin Bebek Paketi, Seni Seviyorum Paketi, İyi ki Doğdun Paketi, Güzel Annem Paketi, Aslan Babam Paketi ve diğer çok özel paketler ile check-up hizmeti sunabilirsiniz.

Paketin özelliğine göre çeşitli muayeneler, testler, kan sayımı, kolestrol ölçümü gibi içeriklere sahip olan paketler, sevdiklerinizin sağlığını sürekli kılmak ve onlara verdiğiniz değeri göstermek açısından önemli araçlar olacaktır.

Sağlık Bakanlığı’nın tam teşekküllü “A1 Grubu” hastane kategorisindeki çok az sayıda hastaneden biri olan Doğan Hastanesi tarafından sunulan Hediye Check-Up Paketleri hakkında her türlü sorularınız için 444 0 911 hattından Doğan Çağrı Merkezi’ni 7 gün 24 saat arayabilir ya da www.doganhastanesi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak, tüm bu hediyeler Estore üzerinden online olarak da (http://www.estore.com.tr/EStore/Browse.aspx?catalog=Saglik&category=18041000(18000000)&pageIndex=1 adresinden) kolayca alınabilmektedir.