Uncategorized

Metropolden Kaçış Noktası Ağva’da Ne Yapılır?

Büyük şehirlere yakınlığı ile bilinen Ağva, bu şehirlerin stresinden kurtulmak için gidilmesi gereken ideal yerler arasında yer alır. Büyük şehirlere yakın olmasına rağmen sessiz ve huzurlu bir şekilde tatil yapma imkanı sunan bu yer yoğun turist akınına uğrar. Tatilcilerin uğrak tatil beldelerinden olan Ağva, doğal güzelliklerinin yanı sıra ziyaretçilerine pek çok aktivite yapma imkanı da sunar. Ağva’da düzenlenen tekne turları ile Göksü ve Çanak dereleri üzerinde burada  bulunan birbirinden güzel koyları görme imkanı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kano, deniz bisikleti gibi farklı deniz aletlerine binip aynı zamanda deniz sporlarına da katılabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri de yapıp kendinize en güzel vakti ayırıp tatilinizi huzur içinde geçirebilirsiniz.

Ağva’da Ne Yenir?

Şehir hayatının o gürültülü atmosferinden ziyaretçilerini çıkarmayı başaran Ağva,Karadeniz mutfağının zenginliğine sahiptir. Karadeniz’e oldukça yakın olan bu bölge lezzetli yiyecekleri ile ziyaretçilerine lezzet şöleni sunar. Balıkların oldukça çeşitli olduğu Ağva mutfağında turna, lüfer, alabalık, sazan, sardalye gibi birbirinden güzel lezzetleri olan bu yemekleri sahil kıyısına konumlanmış olan çeşitli restoranlarda tadabilirsiniz. Bunların yanı sıra ise kebap,lahmacun gibi lezzetleri de bulabileceğiniz bir yer olan Ağva herkesin damak zevkine uygunluk gösterir. Ağva tatilinizde Ağva otellerinde dinlenerek geçirmenin yanı sıra bölgedeki lezzetli Karadeniz yemeklerini de tadarak hem ruhunuzu hem de bedeninizi doyurmuş olacaksınız. Siz de buraya gelmek ve oldukça keyifli bir tatil yaşamak adına neredekal.com sitesine ulaşıp Ağva otelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ağva’da Konaklayabileceğiniz Otel KonseptleriBüyük şehirlerin stresli yaşantısından ziyaretçilerini sıyıran Ağva, çeşitli otel tipleri ile hizmet verir. Birbirinden farklı otel konseptine sahip olması sayesinde buraya gelen herkes kendi ihtiyacına uygun bir yer bulur. Kişilerin tatilleri boyunca konforlu ve rahat bir şekilde vakit geçirmesini amaçlayan Ağva otelleri en iyi hizmeti vermek için her daim çalışır. Buradaki oteller genel olarak butik tarzında olup kişilere sessiz ve kalabalıktan uzak bir şekilde tatil yapma imkanı sunar. Ağva butik otellerinin yanı sıra bungalov ve küçük tesislerden de meydana gelir. Ağva’ya tatil için gitmeyi düşünen kişiler için buradaki oteller hakkında bilgi sunan ve fiyat karşılaştırması yapan bir platform olan neredekal.com’a giriş yaparak kendi ihtiyacına en uygun yeri bulma imkanı elde eder.