Genel SağlıkHABERLER

MEMORIAL ATAŞEHİR HASTANESİ HİZMETE BAŞLADI

Dünya standartlarında teşhis, tedavi üniteleri ve hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Memorial artık Ataşehir’de de yanınızda.

Sağlıkta dünya standartlarını belirleyen JCI Akreditasyon Belgesi’ni Türkiye’de ilk, dünyada 21. sırada alarak kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olan Memorial Sağlık Grubu, Memorial Ataşehir Hastanesi ile İstanbul’un Anadolu yakasında hizmete girdi.

Memorial Şişli Hastanesi, Memorial Etiler Tıp Merkezi, Memorial Suadiye Tıp Merkezi ve Memorial Ataşehir Tıp Merkezi’nin ardından Memorial Ataşehir Hastanesi de tüm branşlarda hasta kabulüne başladı.

ANADOLU YAKASI’NIN KALBİ MEMORIAL ATAŞEHİR’DE ATACAK

21 bin metrekarelik alan üzerine kurulu, 143 yatak kapasiteli Memorial Ataşehir Hastanesi modern mimarisi, konforlu hasta odaları, hasta psikolojisini pozitif etkileyici şekilde dekore edilmiş poliklinikleri; tam teşekküllü dijital cihazlardan oluşan Radyoloji Bölümü, hastaların radyolojik incelemeler sırasında kendilerini rahat hissetmeleri için Ambians teknolojisi ile hazırlanmış MR ve BT odaları, PACS sistemi, Koroner Yoğun Bakım, Genel Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri, Koroner Anjio, Anjio servisi ve tam donanımlı ameliyathaneleri ile bir dünya hastanesi olacak.

Memorial Hastanesi’nin her alanda hizmet veren tam donanımlı bir sağlık merkezi olması avantajı ile her branşın ihtiyacı doğrultusunda tedavi alanları oluşturduklarının altın çizen Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç, ‘Memorial, her yıl binlerce hastaya sunduğu kaliteli sağlık hizmetini şimdi de Ataşehir Hastanesi ile Anadolu yakasında sürdürecek. Memorial Sağlık Grubu olarak Ataşehir Hastanemiz için 50 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdik. Anadolu yakasının en önemli sağlık merkezlerinden biri olma hedefi ile gerçekleştirdiğimiz Ataşehir yatırımının, önümüzdeki dönemlerde Memorial Şişli Hastanesi gibi ülkemizin dört bir yanından ve yurtdışından gelen hastalarımıza şifa dağıtmasını bekliyoruz. Kaliteli hekim kadrosu, hasta bakımı ve güvenini ön planda tutan hemşire kadrosu, güleryüzlü çalışanları ve ileri teknoloji cihazları ile Ataşehir Memorial Hastanesi, Türk Sağlık Sektöründe önemli bir oyuncu olacaktır.

Ataşehir’in merkezinde, Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Kartal, Çekmeköy ve Pendik gibi bölgelerden rahatça ulaşılabilecek konumda olan Memorial Ataşehir Hastanesi; tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunacak.

Çünkü sağlığınız değerli…

Hizmet birimlerimiz:

Kalp ve Damar Cerrahisi

IVF (Tüp Bebek)

Genel Cerrahi

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gastroenteroloji

Kardiyoloji

Ortopedi ve Travmatoloji

Tıbbi Onkoloji

Üroloji

KBB

Nöroloji

Nöroşirurji

Radyoloji

Enfeksiyon hastalıkları

Genel Yoğun Bakım

KVC Yoğun Bakım

Yeni Doğan Yoğun Bakım

Dahiliye

Nefroloji

Hematoloji

Göğüs Hastalıkları

Dermatoloji

Fizik Tedavi

Bakteriyoloji ve Mikrobiyoloji

Biyokimya

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Cerrahisi

Pediatrik Gastroenteroloji

Pediatrik Kardiyoloji

Pediatrik Allerji

Anestezi ve Reanimasyon

Göz Hastalıkları

Diş