ECZACIBAŞI BİLGİ İLETİM’E YENİ İSİM VE LOGO

Bilgi ve iletişim sektörlerinde 17 yılı geride bırakan Eczacıbaşı Bilgi İletim, adını ve logosunu değiştirdi. Şirket, bundan böyle “Eczacıbaşı Bilişim” olarak faaliyetlerini sürdürecek.

1989 yılından bu yana bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, servis ve destek hizmetleri sunan Eczacıbaşı Bilgi İletim, 2006’ya yeni bir isim, yeni bir logo ve yeni hedefler ile girdi. Şirket, bundan böyle faaliyetlerini “Eczacıbaşı Bilişim” adıyla sürdürecek.

Eczacıbaşı Bilişim Genel Müdürü Dr. Tarık Aşkın, “Eczacıbaşı Bilgi İletim” adının ve logosunun 1989 yılından beri kullanıldığını; kuruluşun gelişen yapısı ve değişen vizyonu ile yeni dönemde bilgi teknolojileri ve iletişim konularında daha geniş kapsamlı bir faaliyet hedeflediklerinden, “Eczacıbaşı Bilişim” ismini seçtiklerini ve logolarını da bu doğrultuda değiştirdiklerini belirtti. Son bir yıldır “Fark Yaratmak” sloganı ile ürün ve hizmetlerine yeni bir bakış getirmeyi amaçlayan Eczacıbaşı Bilişim, İTÜ Teknopark’ta kurmuş olduğu yazılım fabrikasında, özellikle elektronik imza, sağlık bilgi sistemleri ve RFID gibi konularda yeni ürün geliştirme çalışmalarını sürdürüyor. Kuruluş, önümüzdeki dönemde cirosunun en az %20’sini, yeni ürün ve hizmetlerden elde etmeyi hedefliyor.

Eczacıbaşı Bilişim, özellikle kurumsal kaynak planlaması, bütçe ve uzun dönemli planlama, stratejik işletme yönetimi, insan kaynakları yönetimi, birikim yönetimi, uygulama geliştirme ve entegrasyonu, sağlık bilgi sistemleri ve veri depolama konularında anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunuyor. Kuruluşun temel amacı, uzman insan kaynağı ve kurumsal deneyimi ile, müşterilerine, değer yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kurum olmak.

www.ebi.com.tr

Bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, servis ve destek hizmetleri vermek amacıyla 1989 yılında kurulan Eczacıbaşı Bilişim, özellikle kurumsal kaynak planlaması, stratejik işletme yönetimi, birikim yönetimi, uygulama geliştirme, sağlık bilgi sistemleri ve veri depolama çözümleri konularında anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Eczacıbaşı Bilişim, uzman insan kaynağı ve kurumsal deneyimi ile, müşterilerine, değer yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kuruluş olmayı hedeflemektedir.