Genel SağlıkHABERLER

ÇAMURDAN GELEN SAĞLIK!

Bursa’daki tarihi Karamustafa Kaplıcaları, öğrencilerin çamur savaşına sahne oldu. Cinsel gücü artırdığı ileri sürülen kaplıcaların çamur banyosu bölümüne giren üniversiteli genç kızlar, neşeli dakikalar geçirdi.

Keyifli dakikalar yaşadılar

Kadın hastalıklarına iyi geldiği söylenen kaplıcada öğrenciler keyifli dakikalar yaşadı. Erkek öğrenciler ise ‘erkekler bölümü’nde banyo yaparken, genç kızlar kendileri için ayrılan özel bölümde eğlendiler

Türkiye’de staj gören yabancı üniversite öğrencileri, Bursa gezilerinde 600 yıllık Karamustafa Kaplıcaları’nda çamur banyosu yaptı. Kükürtlü Semti’nde kadın hastalıklarına iyi geldiği söylenen kaplıcada üniversite öğrencileri keyifli dakikalar yaşadı.

Erkek öğrenciler kaplıcaların ‘erkekler bölümü’nde vatandaşlarla birlikte banyo yaparken, genç kızlar kendileri için ayrılan özel bölümde eğlenme imkanı buldu. Üniversiteli genç kızlardan çamur banyosunu tercih eden Polonyalı Elizabeth, Martha ve Lena ile Malezyalı Fiona birer kişilik çamur havuzlarına girmekte önce çekingen davrandı. Çamura önce ayaklarını sokan genç kızlar, daha sonra bütün vücutlarını çamura buladı. Çığlıklar atarak eğlenen öğrenciler, neşe içinde birbirlerinin üzerine çamur sıçrattı. Genç kızlar hamamda çalışan görevlilerin tavsiyeleri üzerine yüzlerini ve gözlerini de çamurladılar.

Geziyi düzenleyen AİESEC Bursa görevlisi Yusuf Şehitoğlu, yabancı öğrencilerin Türk kültürünü tanımak istediklerini söyleyerek, “Öğrenciler, hamamdan sonra Bursa’daki tarihi yerleri gezecekler. Geceyi de Kocayayla’da geçirecekler. Kamp ateşi yakarak eğlenecekler” dedi.

Kaynak: İHA