Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


DÜNYANIN ‘KALBI’ ISTANBUL’DA ATACAK!

Türk Kardiyoloji Dernegi’nin ev sahipliginde dünyadan 5 bin kardiyologun katilmasi beklenen Türkiye’nin en büyük tip kongresi, 26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, 21-24 Ekim 2010 tarihlerinde Istanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçeklesecek.

Türk Kardiyoloji Dernegi tarafindan düzenlenen Türkiye’nin en büyük tip kongresi26. Ulusal Kardiyoloji Kongresi 21-24 Ekim 2010 tarihinde Istanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçeklesiyor. Dünyanin farkli cografyalarindan 5 bin kardiyoloji uzmaninin katilacagi kongre, giderek uluslararasi bir boyut kazaniyor. Bu yil kongre içinde, ilk defa Amerika disinda düzenlenen Amerikan Anjiyografi Kongresi ve Türk Dünyasi Kardiyoloji Birligi Kongresi de yer aliyor. Balkan ülkeleri ve Ortadogu ülkelerinden de çok sayida kardiyoloji uzmani bu kongre için özel olarak gelecek.

Kalp sagligi ile ilgili tüm sorular yanit bulacak

En son yeniliklerin konusulacagi ve klinik uygulamalarin paylasilacagi oturumlar kongrenin dikkat çekecek bölümleri olacak. Kongrenin bu yil ki bilimsel programi oldukça renkli. Akademik konularin yani sira halkin gündeminde olan ve tartisilan çok sayida ilginç konu kongrede yer bulacak. Dogru bir check up nasil yapilanmali, bitkisel ilaçlar bir alternatif mi? Obezite ile mücadelede neden basarili degiliz? Kolesterol tedavisinin püf noktalari nelerdir? gibi konular oturumlarda yerli yabanci uzmanlar tarafindan aydinlatilacak.

Alkol, tuz, sigara, stres gibi hipertansiyon hastalarinin aliskanliklari ve balik yagi, egzersiz gibi ilaç disi yaklasimlarin konusulacagi oturumlarin yani sira hipertansiyon hastalarinin yasam kalitesinin nasil artirilacagi ve yasamdan zevk almalarinin nasil saglanacagi sorularina kardiyoloji ve psikiyatri uzmanlarindan olusan akademisyenler yanit arayacak.

Kalp, Ask, Tasavvuf

Avrupa Kardiyoloji Dernegi Baskani Michel Komajda ‘ninda katilacagi ve kongrenin açilis konusmasini Prof. Dr. Oktay Ergene ‘nin yapacagi kongrenin temasi bu yil “Kalp-Ask-Tasavvuf” olarak belirlendi. Mercan Dede “kalp ritmi üzerine kurgulanmis" bir parçasini açilis günü için yeniden düzenledi. Performans, kareografisini Modern Dans Toplulugu Kareografi Beyhan Murphy ve Mercan Dede'nin birlikte hazirladigi kalp ve ask temali Modern Dans Toplulugu dans gösterisi esliginde sunulacak. Gece Mercan Dede’nin ‘Secret Tribe’ projesi ve semazen gösterisi ile devam edecek.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası