Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Hassas Disler Için Özel Bir Dis Macunu!

Hassas dislerin tedavisinde etkin dis macunu Sensodyne, 35 Migros magazasinda, çok özel dis firçasi ve magnet dagitiyor.

Hassas disler soguk, sicak, tatli, eksi yiyecek ve içecekler ve hatta dis firçalama-dokunma gibi fiziksel uyarilara keskin bir agri veya siziyla cevap veren duyarli dislerdir. Çok yaygin bir dis rahatsizligi olan asiri hassasiyetin nedenleri; ani dis kirilmalari, sert yiyeceklerin alinmasi veya asindiriciligi yüksek dis macunu kullanimi ile dis yüzeyinde mine tabakasinin ve dentinin uyarilara karsi duyarli hale gelmesi, diseti çekilmeleri, asit yapili yiyecek ve içeceklerin çok ve sik alinmasiyla olusan kimyasal asinmalardir. Çürük disler gibi dayanilmaz agrilara yol açabilen hassas dislerin bakimi, sürekli hekim kontrolü ve dis hassasiyetini gözeten dis bakim ürünleriyle giderilebilir.

Sensodyne, içerdigi potasyum klorür, strontium klorür heksahidrat, potasyum nitrat gibi maddelerle; disin mine tabakasinin asinmasi ve dentinin açiga çikmasiyla korunmasiz kalan dis kökünün; soguk-sicak ve tatli besinlerin tüketilmesi, soguk hava alinmasi, dis firçalama sirasinda disteki hassas bölgeye dokunuldugunda ortaya çikan aci ve sizilarin giderilmesi için üretilmis bir dis macunudur.

Hassas dislerin tedavisinde etkin dis macunu olan Sensodyne F, Mint ve Gel olmak üzere 3 formda, 50 ve 75’lik ambalajlarinin yanisira yeni olarak Sensodyne F ve Sensodyne Mint 100ml’lik ekonomik ambalaji çikmistir. Sensodyne F ve Sensodyne Mint Dis macunlari ,100 ml’lik yeni ambalajlari ile sizlere daha ekonomik ve daha uzun süreli tedavi olanagi saglar.

Hassas disler için, dis hassasiyetini gidermede etkin dis macunu olan Sensodyne, Ingiltere’den ithal edilmekte ve ülkemizde, market ve eczanelerden temin edilebilmektedir.

Bilgi Için:
Çigdem Özcan
Guide Iletisim
0212 327 84 86

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası