Genel SağlıkHABERLER

SOĞUK HAVALAR SPORDAN KAÇMAK İÇİN BAHANENİZ OLMASIN!

Soğuk havaların, yazın verdiği enerjiyi üzerinizden atmasına izin vermeyin!
Haftada 2 gün sadece 20 dakikadan oluşan SuperSlow Zone egzersizleri ile formunuzu korumaya devam edin.

Havaların soğumasıyla beraber, yaz aylarının verdiği enerjiyi kaybetmeye ve günlük hareket alışkanlıklarımızdan vazgeçmeye başlarız. Daha az dışarıya çıkar, her zaman gittiğimiz spor salonuna ayda bir uğrar, bir de üstüne beslenmemize gösterdiğimiz özenden vazgeçeriz. Oysa ki vücudumuzu geri plana attığımız bu aylarda her zamanki tempomuzu devam ettirmemiz ve özellikle spordan vazgeçmememiz gerekir.
Sağlam bir vücut soğuk havaların tüm olumsuz koşulları karşısında bizim en büyük koruyucumuz olur. Hastalıklara karşı daha dirençli, günlük temponun koşuşturması için daha güçlü ve pozitif bir gün için daha enerji dolu olabiliriz!
Spor faaliyetlerini haftanın her günü, saatlerce spor salonunda harcamak zorunda kalmadan, terli veya ıslak bir şekilde soğuk havaya maruz kalıp, hastalıklara davetiye çıkarmadan yapmak çok önemli.
İşte bu noktada SuperSlowZone yöntemi büyük bir kolaylık sunuyor. Amerika’daki 32 yıllık bilimsel bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan ve etkinliği kanıtlanmış olan SuperSlow Zone egzersiz programına, sadece haftada iki gün 20 dakikanızı ayırmanız yeterli.
En son teknoloji ürünü cihazlarla yapılan, kişiye özel kas güçlendirme programı ile birçok kas grubunu tamamen çalıştırarak vücudunuzu sağlamlaştırabilirsiniz. Vücudu terletmeden, makyajınız veya günlük kıyafetlerinizle kısa süre içinde bitirebileceğiniz egzersizleriniz sonrası normal hayatınıza devam edebilirsiniz.
Daha ilk seansınızdan itibaren enerji seviyeniz artıracak ve günlük hayatta daha güçlü hissetmeye başlayacağınız SuperSlow Zone egzersizleri ile kaslarınızı güçlendirip, kaybettiğiniz kas miktarını kısa sürede yerine koyabilirsiniz. Unutmayın; güçlü kaslar daha düzgün bir duruş, sağlıklı&fit bir görünüş, çabucak yorulmayan bir vücut ve soğuk havalara karşı pozitif enerjinizden taviz vermemeniz demektir!