İSTİRİDYE KABUĞUNDAKİ GENÇLİK İKSİRİ

Görünüşü bir istiridye kabuğunu andıran, zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan Dynamed Medikal Spa Sistemi, hücrelerin daha fazla oksijenlenmesini sağlayarak metabolizmayı da hızlandırıyor. Memorial Estetik Merkezi’nden Dr. Seran Göçer, kalori tüketimini hızlandıran, gençleştiren ve rahatlatan Dynamed Medikal Spa Sistemi ile ilgili bilgi verdi.

Dynamed Medikal Spa Sistemi’nin ne gibi faydaları vardır?

Dynamed Medikal SPA sistemi, kişilerin metabolizma hızını artırarak, kısa zamanda daha kolay kilo vermelerini ve forma girmelerini sağlar. Amerikan Ulusal Gıda ve İlaç Dairesi – FDA tarafından onaylanan bu zayıflama sistemi, hücrelerin daha fazla oksijenlenmesini sağlayarak kalori tüketimini hızlandırır. Ayrıca dolaşım bozukluklarını da düzenleyen tedavi, selülitlere karşı oldukça etkili. Haftada bir veya iki seans uygulanan bu bakım yöntemi ile acısız ve zahmetsiz bir şekilde gençleşmek mümkün.

Bu sistem Türkiye’de başka merkezlerde de uygulanıyor mu?

Memorial Estetik Merkezi, Türkiye’de Dynamed bakımı gerçekleştirilen az sayıda seçkin adresten biri.

Bu yöntemin tercih edilme nedenleri nelerdir?

Oksijen tedavisi, ısı terapisi, yatıştırıcı titreşim sistemi, aromaterapi ve ses terapisi gibi en iyi medikal spa teknolojilerini kombine ederek metabolizmayı harekete geçiriyor. Uygulama sonrasında, vücuttaki su tutulumu azalırken, temizlenen ciltte duru bir güzellik gözleniyor. Yöntemin kadınlar tarafından beğenilmesinin önemli bir nedeni ise selülitleri tamamen ortadan kaldırması. Dynamed sistemi, mezoterapi ile kombine edildiğinde bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi için olumlu etkisi bir kat daha yükseliyor. Kadınlar, bu konforlu uygulama sırasında, adeta istiridye kabuğunun içindeki bir inci tanesi gibi güzelleşirken, tüm streslerinden arındıklarını da hissediyorlar. Ayrıca verdiği pozitif enerji nedeniyle, ameliyat sonrası bu metodu uygulayanların daha çabuk iyileştiği gözlenmekte…