İNTERNETTE KBB MUAYENESİ

KBB Hastanesi isimli sitede Op.Dr.Nihat Çakır kulak-burun-boğaz hastalıkları ve ameliyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiler veriyor ve ayrıca şikayetlerinize birebir olarak cevap veriyor.

KBB Hastanesi henüz aylık bir site olmasına rağmen önemli bir hizmeti sunuyor. Ülkemizdeki sağlık sorunları hastaların yeterli sağlık hizmeti almasına engel olurken teknolojinin sağladıkları ile artık çok daha kolay olarak KBB hastalıklarınız hakkında bilgilenebileceksiniz.

KBB Hastanesi’nde eğitim salonu, ameliyathane, poliklinik, toplantı salonu, eczane ve diğer bölümler mevcut. Eğitim salonunda KBB hastalıkları ile ilgili ayrıntılı bilgi bulabiliyorsunuz. Bulamadığınız bir konuyu sorup cevap alabiliyorsunuz.

Ameliyathanede ise sizin ve yakınınızın olacağı ameliyatla ilgili olarak ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Ameliyatların nasıl yapıldığı, olası riskleri ve ameliyattan sonra nelere dikkat edeceğiniz ayrıntılı bir şekilde anlatılmış.

Sitenin en önemli bölümlerinden biride poliklinik. Bu bölümdeki başvuru formunu doldurarak şikayetlerinizi Op.Dr.Nihat Çakır’a iletebiliyorsunuz. Şikayetlerinizle ilgili olası durumlar ve ne yapmanız gerektiğini ayrıntılı bir şekilde ve çok kısa bir sürede mail kutunuzda bulabiliyorsunuz.

Eczane’de KBB ile ilgili sık kullanılan ilaçların etkileri, yen etkileri ve hangi durumlarda kullanıldıkları anlatılmış.

KBB HASTANESİ’nden faydalanmak için tek yapmanız gereken www.kbbhastanesi.com adresine girmek olacaktır.