Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


7. Ulusal Eczacilik Fuari, Yepyeni Içerigi ile Sektörle Bulusmaya Hazirlaniyor

DevAjans tarafindan her yil basariyla gerçeklestirilen Ulusal Eczacilik Fuari’nin (UEF) 7’ncisi 02 - 04 Mayis 2008 tarihleri arasinda yine Uluslararasi Lütfi Kirdar ve Sergi Sarayi’nda düzenlenecek.

“Eczacilik ve Ilaç” konseptiyle 7’nci yilinda yoluna devam edecek olan fuar, yine sektörün nabzini tutacak. Her yil daha da büyüyerek sektöre hizmet eden Fuar, sektörün ilgili sivili toplum kuruluslarindan da tam destek alacak. Bu anlamda TC Saglik Bakanligi Ilaç Eczacilik Genel Müdürlügü, TC Dis Ticaret Müstesarligi Istanbul Kimyevi Madde ve Mamulleri Ihracatçilari Birligi, Pharmetic Girisimci Eczacilar Dernegi, Ilaç Endüstrisi Isverenler Sendikasi, Kizilay, üniversiteler ve sektörün tüm bilesenleri yine Ulusal Eczacilik Fuari Platformu’nda biraya gelecek.

Istanbul’un en merkezi noktasinda,
8 bin metrekare stant alaninda,
Sektörün güncel konularinin tartisildigi bilimsel toplantilarla
Ulusal ve uluslararasi saglik profesyonellerinin bulustugu,
Ulusal Eczacilik Fuari, zengin etkinlik programi ile bir kez daha sektörün nabzini tutacak.

Fuarda bu yil ilk kez;

Sektörel yayin kuruluslari ile reklam planlama ve proje üretme toplantilari
Ilgili uzmanlik dernekleri ile ortak etkinlik imkani
Sosyal sorumluluk kampanyalarina özel tanitim firsatlari
“Onur konugu” ülke modelinde alim heyetleri
Internlere firma ve ürün tanitim etkinlikleri gerçeklestirilecek.

En Genis Tabanli Eczacilik Ihtisas Fuari

7 yil önce dünyadaki tüm örnekleri incelenip, gelistirilerek baslayan Eczacilik Fuari, tüm sektör bilesenlerini ayni platformda toplayan ve alaninda ülkenin en genis tabanli ihtisas fuari olma özelligini koruyarak sektöre öncülük ediyor.

Dev Ajans Baskani Erhan Gölbey, 7 yil önce dünyadaki tüm örneklerini inceleyerek ve gelistirerek bölgesel boyutta Izmir’de baslattiklari Eczacilik Fuari ile ilgili hedeflerinin tüm sektör bilesenlerini ayni platformda toplayan ve alaninda ülkenin en genis tabanli ihtisas fuari olma özelligini koruyan bir boyutu yakaladiklarini söyledi. Gölbey, “Fuarimizda bugüne dek yaptigimiz çalismalarla sektörün tüm parçalari ile ayni platformda bulusacagi bir modeli yakaladik. Bu baglamda, gücünü ülkemizdeki tüm eczacilarindan alan Ulusal Eczacilik Fuari, sektörün tüm bilesenlerini birlestirerek, eczacilik meslegine daha iyi hizmet verecek” dedi.

Onur konugu ülke

Eczacilik Fuari’nin en önemli yeniliklerinden biri de uluslararasi alanda taninan ve ziyaret edilen bir formata kavusmasi. Dis Ticaret Müstesarligi Istanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri Ihracatçilari Birligi ile yapilan görüsmeler neticesinde, 2008 yilindan itibaren “Onur Konugu” ülke konseptiyle uluslararasi arenada fuarin taninirligi ve bilinirligi artacak. Türkiye’nin ihracat rakamlari baz alinarak, her yil özellikle ilaç ve eczacilik sektörlerinde iliskilerimizin yogun oldugu ülkeler, fuarin onur konugu olacak ve alim heyetleri Türkiye’de konuk edilecek.

7. Uluslararasi Eczacilik Fuari hazirliklarinin tüm hiziyla sürdügünü kaydeden Dev Ajans Baskani Erhan Gölbey, “Iki yil önce fuarimizi uluslararasi alana açacagimizi belirtmistik. 7. UEF’de onur konugu ülke uygulamasiyla uluslar arasi alana açiliyoruz” dedi.

Eczacilik Fuari’nin ulusal ve uluslarasi fuar takvimlerinde 2011 yilina kadar yerini aldigini da dile getiren Gölbey, “2011 yilina kadar Uluslar arasi Lütfi Kirdar Kongre ve Sergi Sarayi’nda planlamalarini tamamladigimiz fuarimiz önemli bir ivme gösteriyor. Önümüzdeki yillarda da eczacilik fuarinin nerede ve hangi tarihlerde yapilacagini, hangi katilimci ve ziyaretçi grubu ile gerçeklesecegini, kimlerle düzenlenecegini bugünden planlamis durumdayiz” diye konustu.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: B RH +
Serpil AKdag kan merkezi- AÜ cebeci kampusu'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05069475386

B Rh (+) TROMBOSİT İHTİYACİMİZ VARDİR.

Tarih: 8/18/2019 7:29:58 AM
GuLUsAn ozkan
  Aranan Kan: AB RH +
Antalya Medikalpark Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05538595394

Acil Gelmeden önce lütfen arayınız. Lütfen destek. AB RH POZİTİF TROMBOSİT.

Tarih: 8/12/2019 1:30:58 AM
NURŞENAY HANIM
  Aranan Kan: B RH +
Koşuyolu Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 0536 357 64 23

YARDIMCI OLALIM. B RH + POZİTİF İLETİŞİM Selma Hanım 0536 357 64 23

Tarih: 8/6/2019 12:59:34 PM
Selma Hanım
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası