Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


7. Ulusal Eczacilik Fuari, Yepyeni Içerigi ile Sektörle Bulusmaya Hazirlaniyor

DevAjans tarafindan her yil basariyla gerçeklestirilen Ulusal Eczacilik Fuari’nin (UEF) 7’ncisi 02 - 04 Mayis 2008 tarihleri arasinda yine Uluslararasi Lütfi Kirdar ve Sergi Sarayi’nda düzenlenecek.

“Eczacilik ve Ilaç” konseptiyle 7’nci yilinda yoluna devam edecek olan fuar, yine sektörün nabzini tutacak. Her yil daha da büyüyerek sektöre hizmet eden Fuar, sektörün ilgili sivili toplum kuruluslarindan da tam destek alacak. Bu anlamda TC Saglik Bakanligi Ilaç Eczacilik Genel Müdürlügü, TC Dis Ticaret Müstesarligi Istanbul Kimyevi Madde ve Mamulleri Ihracatçilari Birligi, Pharmetic Girisimci Eczacilar Dernegi, Ilaç Endüstrisi Isverenler Sendikasi, Kizilay, üniversiteler ve sektörün tüm bilesenleri yine Ulusal Eczacilik Fuari Platformu’nda biraya gelecek.

Istanbul’un en merkezi noktasinda,
8 bin metrekare stant alaninda,
Sektörün güncel konularinin tartisildigi bilimsel toplantilarla
Ulusal ve uluslararasi saglik profesyonellerinin bulustugu,
Ulusal Eczacilik Fuari, zengin etkinlik programi ile bir kez daha sektörün nabzini tutacak.

Fuarda bu yil ilk kez;

Sektörel yayin kuruluslari ile reklam planlama ve proje üretme toplantilari
Ilgili uzmanlik dernekleri ile ortak etkinlik imkani
Sosyal sorumluluk kampanyalarina özel tanitim firsatlari
“Onur konugu” ülke modelinde alim heyetleri
Internlere firma ve ürün tanitim etkinlikleri gerçeklestirilecek.

En Genis Tabanli Eczacilik Ihtisas Fuari

7 yil önce dünyadaki tüm örnekleri incelenip, gelistirilerek baslayan Eczacilik Fuari, tüm sektör bilesenlerini ayni platformda toplayan ve alaninda ülkenin en genis tabanli ihtisas fuari olma özelligini koruyarak sektöre öncülük ediyor.

Dev Ajans Baskani Erhan Gölbey, 7 yil önce dünyadaki tüm örneklerini inceleyerek ve gelistirerek bölgesel boyutta Izmir’de baslattiklari Eczacilik Fuari ile ilgili hedeflerinin tüm sektör bilesenlerini ayni platformda toplayan ve alaninda ülkenin en genis tabanli ihtisas fuari olma özelligini koruyan bir boyutu yakaladiklarini söyledi. Gölbey, “Fuarimizda bugüne dek yaptigimiz çalismalarla sektörün tüm parçalari ile ayni platformda bulusacagi bir modeli yakaladik. Bu baglamda, gücünü ülkemizdeki tüm eczacilarindan alan Ulusal Eczacilik Fuari, sektörün tüm bilesenlerini birlestirerek, eczacilik meslegine daha iyi hizmet verecek” dedi.

Onur konugu ülke

Eczacilik Fuari’nin en önemli yeniliklerinden biri de uluslararasi alanda taninan ve ziyaret edilen bir formata kavusmasi. Dis Ticaret Müstesarligi Istanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri Ihracatçilari Birligi ile yapilan görüsmeler neticesinde, 2008 yilindan itibaren “Onur Konugu” ülke konseptiyle uluslararasi arenada fuarin taninirligi ve bilinirligi artacak. Türkiye’nin ihracat rakamlari baz alinarak, her yil özellikle ilaç ve eczacilik sektörlerinde iliskilerimizin yogun oldugu ülkeler, fuarin onur konugu olacak ve alim heyetleri Türkiye’de konuk edilecek.

7. Uluslararasi Eczacilik Fuari hazirliklarinin tüm hiziyla sürdügünü kaydeden Dev Ajans Baskani Erhan Gölbey, “Iki yil önce fuarimizi uluslararasi alana açacagimizi belirtmistik. 7. UEF’de onur konugu ülke uygulamasiyla uluslar arasi alana açiliyoruz” dedi.

Eczacilik Fuari’nin ulusal ve uluslarasi fuar takvimlerinde 2011 yilina kadar yerini aldigini da dile getiren Gölbey, “2011 yilina kadar Uluslar arasi Lütfi Kirdar Kongre ve Sergi Sarayi’nda planlamalarini tamamladigimiz fuarimiz önemli bir ivme gösteriyor. Önümüzdeki yillarda da eczacilik fuarinin nerede ve hangi tarihlerde yapilacagini, hangi katilimci ve ziyaretçi grubu ile gerçeklesecegini, kimlerle düzenlenecegini bugünden planlamis durumdayiz” diye konustu.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası