Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Libya Vatandaslari YDÜ Hastanesi’nde Sifa Bulacak

Yakin Dogu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat Günsel ile Libya Saglik Bakani Dr. Abdal Rahman Ali Al-Kissa, Libya vatandaslarinin Yakin Dogu Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görmelerine yönelik protokole imza attilar.

Libya’da yaralananlarin tedavisi için Yakin Dogu Üniversitesi Hastanesi ile protokol imzalandi. Yakin Dogu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat Günsel ile Libya Saglik Bakani Dr.Abdal Rahman Ali Al-Kissa KKTC Basbakani Irsen Küçük ve Saglik Bakani Ahmet Kasif’inde sahitliginde protokolü imzaladilar.

Libya Saglik Bakani Dr. Abdal Rahman Ali Al-Kissa, Dr. Suat Günsel ile birlikte önce Yakin Dogu Üniversitesi Hastanesi’ni gezerek hastane yöneticilerinden bilgi aldilar ve ardindan Basbakan Irsen Küçük’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Dr. Suat Günsel Ziyarette yaptigi konusmada, Libya ile var olan kardeslik iliskilerinin daha ileriye götürülmesine deginerek Libya’daki yaralilarin Yakin Dogu Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi edilecek olmalarinin kendileri için büyük onur oldugunu ve bu iliskilerin artarak devam etmesinin baslangici oldugunu vurguladi.

Basbakan Irsen Küçük de böyle bir ziyaretin kendilerini ve Kibris Türk halkini mutlu ettigini belirtti ve “Libya ile olan kardeslik iliskilerimizi ilerleyen zamanlar içerisinde daha da arttirarak devam ettirmek istedigimizi vurgulamak isterim” diye konustu. Basbakan Küçük, KKTC’nin küçük bir ülke olmasina ragmen saglik, egitim ve turizm alanlarinda çok büyük isler yaptigini da sözlerine ekledi.

Libya Saglik Bakani Dr. Abdal Rahman Ali Al-Kissa ise KKTC’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarini, Libya’nin demokratiklesmesi yolunda büyük adimlar attiklarini ve bu iliskilerin saglikla beraber egitim, turizm ve sanayi iliskileride de artarak devam etmesinin kendilerinide son derece mutlu edecegini vurguladi.

Konusmalarin ardindan Libya’daki yaralilarin tedavisi için hazirlanan protokolü, Basbakan Irsen Küçük ve Saglik Bakani Dr. Ahmet Kasif’in sahitliginde Yakin Dogu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr.Suat Günsel ve Libya Saglik Bakani Dr. Abdal Rahman Ali Al-Kissa karsilikli olarak imzaladilar.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası