Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


“GÜNDE IKI BARDAK SÜTLE ZAFER SENIN” KAMPANYASI

AKTIVITELERINE DEVAM EDIYOR…

Tetra Pak 19-20 Haziran tarihlerinde Cevahir Alisveris Merkez’inde "Günde 2 Bardak Sütle Zafer Senin" kampanyasi paralelinde çesitli aktivitelerle sütün önemini bir kez daha hatirlatmak istiyor. Bu amaçla gerçeklestirilen aktivitelerde akrobatik basketbol gösterileri ve izleyicilerin katilimi ile çesitli yarismalar yapilacak.

19-20 Haziran tarihlerinde 10.00 – 19.00 saatleri arasinda Cevahir Alisveris Merkezi’nin önünde gerçeklestirilecek etkinlikler çerçevesinde kurulacak basketbol sahasinda Karizma Grubu’nun gün boyunca yapacagi akrobatik sovlarla izleyiciler çesitli yarisma ve gösterilere katilma imkani bulacaklar. Etkinlige katilan çesitli markalarin stantlarinda süt dagitimi yapilacak ve ayrica “süt dansi” ile çocuklar neseli bir gün geçirecekler.

Saglikli bir yasam sürmek için hangi yasta olursa olsun, her gün düzenli olarak ve yeterli miktarda süt içmek gerek. Sütün sadece çocukluk, gelisme dönemlerinde degil, hayatin her döneminde içilmesi gerekiyor. Ancak gelisme çaginda içilen sütün özel bir önemi var. Saglikli bir vücudun temellerinin atildigi bu dönemde, gelisimin saglikli tamamlanmasinda süt çok önemli bir rol üstleniyor.

Tetra Pak, saglikli nesiller için saglikli süt tüketimini tesvik etmek ve toplumu açik sütün tehditleri konusunda bilinçlendirmek amaciyla, çalismalarini araliksiz sürdürüyor. Bu amaçla Tetra Pak 2001 yilindan bu yana, Milli Egitim Bakanligi Çiraklik ve Yaygin Egitim Genel Müdürlügü isbirligi ile seminerler düzenliyor ve egitimler veriyor. Ayrica GÜNDE IKI BARDAK SÜTLE ZAFER SENIN gibi kampanyalariyla, çocuklara da süt içmenin önemini anlatiyor.

Tetra Pak hakkinda:

Tetra Pak, dünyanin lider gida isleme ve ambalajlama çözümleri sunan firmasidir. Müsterilerimiz ve tedarikçilerimizle yakin çalisarak, tüm dünyada yüz milyonlarca insanin günlük gereksinimlerini karsilayan güvenli, yenilikçi ve çevreci ürünler sagliyoruz. 170’i askin ülkede paketleri bulunabilen Tetra Pak olarak, sorumlu sektör liderligine ve sürdürülebilir is yaklasimina inaniyoruz. “IYI OLANI KORUR” TM sloganimiz, gida ürünlerini her yerde güvenli ve kolay ulasilir kilma vizyonumuzu yansitiyor.


www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası