Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Kellere müjde!

Agrisiz saç ekimine erkekler daha çok ilgi göstermeye basladi

Saç ekiminde gelistirilen ameliyatsiz ve agrisiz yöntem sayesinde, güzellik ve saç ekimi merkezlerine artik erkekler de kadinlar kadar ilgi gösteriyor.

Izmir'deki bir güzellik ve saç ekim organizasyonunun Genel Koordinatörü Mahmut Kök, yaptigi açiklamada, saç ekimi konusunda yakin zamana kadar ameliyatli yöntem uygulandigini, daha sonra fue yöntemi adi altinda yeni bir yöntem gelistirildigini anlatti.

Kök, yeni yöntemin ameliyatsiz ve acisiz oldugunu, hastayi rahatsiz etmedigini ve mükemmel sonuçlar verdigini söyledi.

Basin yan ve arka bölümünden mikro motor cihazi ile tek tek saç toplandigini ve toplanan saçlarin tasnif edilmesinden sonra açilan kanallara dikim yapildigini ifade eden Kök, ''Doktor tarafindan yapilan saç ekiminden sonra ikinci gün muayene, kontrol ve pansuman var. Dördüncü gün saç yikaniyor. Daha sonra hastanin merkez ve doktorla ilgisi kaliyor. 6'nci ayin sonunda hastanin saçlarin normal düzeye geliyor'' dedi.

YABANCI MÜSTERILER DE VAR

Kök, söz konusu yöntemin uygulanmadigi dönemde, erkeklerin bilgi almak için geldigini, ancak ameliyattan korkarak saç ektirmekten vazgeçtigini, Fue yöntemi sayesinde operasyon sayisinda ciddi artis oldugunu anlatti.

Yilda 400-500 kisinin saç ekimi için organizasyona basvuruda bulundugunu dile getiren Mahmut Kök, ''Gelenler arasinda Avrupalilar da var, Kazakistan'dan, Suudi Arabistan gibi ülkelerden adimizi duyup gelenler de var'' diye konustu.

Saçi olmadigi için çesitli sikintilar yasayanlar tanidigini belirten Kök, ''Saç ektirme operasyonu bu tür insanlar için bence sart. Ayrica internette arkadaslik sitesinde fotografiniz 10 saniye içinde begenilir ya da begenilmez. Kelseniz kaybettiniz. Erkekler bunu görüyorlar ve kellikten kurtulmak istiyorlar'' dedi.

Kök, saç ekim ücretinin 2 bin lira ile 8 bin lira arasinda degistigini sözlerine ekledi.

SAÇ EKTIREN ERKEK KUAFÖRÜ

Saç ekim sürecini AA ekibinin takip ettigi erkek kuaförü 37 yasindaki Serkan Soylu, meslegi geregi birçok müsterisine saç bakimi ile ilgili bilgi verdigini, daha önce saçinin olmamasi nedeniyle müsteriler tarafindan inandirici bulunmadigini anlatarak söyle konustu:

''Saçlar insanin öz güvenini besliyor. Saç olmadigi zaman hayatta dezavantajlisiniz. Simdi aynaya baktigim zaman huzurlu oluyorum. Aynayla baristim. Eskiden fotografim çekildigi zaman begenmiyor, fotograflarimi siliyordum. Acisiz bir yöntem, üstelik ekimden sonra her ortama güvenle giriyorum. Yillardir saçimi ilk defa jöleliyorum. Müthis bir duygu. Simdi kadinlar benimle daha fazla ilgileniyor. Ilk isim evlenmek olacak.''

AA

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası