Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Önce estetik sonra nikah

Simdiki gelinler artik evlenmeden önce estetik merkezlerinin yolunu tutuyorlar. Gelin adaylarinin hayatlarinin en özel gününde kusursuz görünmek için çesitli tedavi yöntemlerini tercih ettiklerini belirten Epila Slimmed Club genel koordinatörü Ayse Bocan bize en çok tercih edilen yöntemlerden bahsetti.

Iste gelin adaylarinin tercih ettigi yöntemler;

Lazer epilasyon; Vücuttaki istenmeyen tüylerden ve kil köklerinden kurtulmanin en modern,en hizli,en saglikli,en nazik ve en etkili yöntemi olan lazer epilasyon, dügün hazirligi yapan gelin adaylarinin da en çok tercih ettigi tedavi yöntemleri arasinda yer aliyor. Annelerinin de destegi ile epilasyon yaptiran gençler bir ömür boyu en önemli sorundan kurtulmus oluyorlar.

Karboksiterapi; Formda bir gelin olmak isteyen adaylarin karboksiterapi yöntemini tercih ettigini belirten Ayse Bocan bu sayede gelin adaylarinin bölgesel kilolarindan kurtuldugunu söylüyor. Karboksiterapi cerrahi olmayan yöntemle lokal yaglarin ve selülitlerin yok edilmesini saglayan bir yöntemdir. Ortalama 10 seansta sonuç alinirken, daha ilk uygulamalar da bile ciltte gözle görülür bir sikilasma meydana gelir.

Kalici makyaj; Dügünden sonrada güzel görünmek isteyen gelin adaylari kalici makyaji tercih ediyorlar. Özellikle dudaklara yapilan kalici makyaji tercih eden gelin adaylari dudak kenarina çekilen kontürler ile daha kalin görünümlü dudaklara da sahip olabiliyorlar. Bu tedavilerin ortalama süresi ise ortalama bir saat sürüyor.

Lazerle leke tedavisi; Özellikle yüzlerinde bulunan lekelerden kurtulmak isteyenler lazerle leke tedavisinden yararlanarak yüzlerindeki lekelerden kurtuluyorlar. Lazerle uygulanan bu tedavi ile günes lekeleri basta olmak üzere kozmetiklere bagli gelisen lekeler, çiller, dövmeler de vücuttan çikartilabiliyor.

Cilt bakimi; Duru ve saglikli bir cilde sahip olmak için cilt bakiminin da önemini vurgulayan Ayse Bocan cilt bakiminda uygulanan serumlar ile cildin yogun bir sekilde nemlendigini ve böylece cildin dolgunlasmasini ve normal fonksiyonlarini yerine getirebildigini söylüyor.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası