Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


BEYAZ DIS SIZE YAKISIYOR MU?

Dislerimizin sekli, rengi ve kalitesi karsimizdaki insanlara, saglik ve kendine güven olarak yansir. Inci gibi bembeyaz disler birçogumuzun hayalidir. Oysa insanlarda göz ve saç rengi gibi dislerinin rengi de farkli tonlarda olabilir…

Estetik Dis Hekimi Çagdas Kislaoglu, beyaz dislerin her yüzde güzel durmayacagini belirterek, herkesin cilt rengi göz rengi gibi dis renginin de farkli olabilecegini açikladi.

Dislerimizin yüzümüze karakteristik özellik kazandiran en önemli organlardan biri oldugunu açiklayan Kislaoglu, beyaz dislere sahip olmanin saglikli disler anlamina gelmedigini belirtti. Her insanin ten rengi, saç rengi, göz rengi genlere göre farklilik gösterebilecegi gibi dis renginin de farkli olabilecegini belirten Kislaoglu, bazi kisilerde beyaz dislerin dogalliktan çok uzak durdugunu söyleyerek ancak kullanilan ilaç veya çesitli dis etkenlerden sararan dislere müdahale edilmelidir diye konustu.

Inci gibi dizili disler…

Biraz cerrahi ile agizda gerek kullanim gerek estetik açisindan, birçok seyin degistirilebilecegini açiklayan Kislaoglu, bu konuda da çok dikkat edilmesi gerektiginin altini çizdi.

“Her kisinin agiz ve çene yapisi ayni degildir, bu sebeple baskasinda uygulanan bir cerrahi islem diger kiside çok farkli bir görüntüye sebep olabilir. Istenilen her estetik islem kiside istenilen görüntüyü vermeyerek kiside hayal kirikligina sebebiyet verebilir. Dislerinize uygulayacaginiz operasyona dis hekiminiz ile ayrintili bir görüsme yapmadan baslamamalisiniz. Bu gerek dis estetigi gerek dis beyazlatma konusunda olsun sonuç için önemli bir faktördür” diye konustu.

Bu konuda da teknolojinin oldukça gelistigini ifade eden Kislaoglu, bilgisayarda estetik görüntüleme teknigi ile operasyon sonrasi nasil bir görünüme sahip olacaginizi bilgisayar ekranindan görerek gerekli uygulamalarin istege göre yapilabilinecegini belirtti.

Dis Hekimi Çagdas Kislaoglu
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası