Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Hayalinizdeki gülüse nasil sahip olabilirsiniz?

Eger gülüsünüzden memnun degilseniz ve bir degisiklik yapmayi düsünüyorsaniz, öncelikle nasil bir gülüse sahip olmak istediginize karar verin. Sonra harekete geçin ve size en çok yakisacak gülüs için isin uzmanina danisin!

Estetik Dis Hekimi Çagdas Kislaoglu, hayalinizdeki gülüs için bakin size nasil bir yol haritasi çizdi.

Dr. Çagdas Kislaoglu’na göre, güzel bir gülüs için öncelikle isin uzmanina basvurmaniz gerekiyor. Doktorunuz yüz hatlariniza ve agiz yapiniza uygun olarak çesitli yöntemlerle size yardimci olacaktir. Kullanilan bazi teknikler ise söyle;

Bilgisayarda estetik görüntüleme teknigi

Dr. Çagdas Kislaoglu, bu teknik hakkinda sunlari söyledi: “Dis hekiminiz tarafindan öncelikle sizin yüz ve dislerinizin çesitli açilardan dijital fotograflari çekilir. Daha sonra bu fotograflar özel ve bu amaçla yazilmis bir program yardimi ile hayal ettiginiz görüntü üzerinde çalisarak size çesitli alternatifler sunar. Bu yöntemin digerlerine göre en büyük avantaji, size üzerinde düsünmeniz için çesitli alternatifler sunmasi. Bu sistem sayesinde, yeni gülüsünüz için yapilacak islem sonrasi görünümünüzle ilgili uzun zaman alacak ve belki de sonradan hiç memnun olmayacaginiz islemlere bos yere para harcamazsiniz.”

Direkt komposit uygulama

Dr. Çagdas Kislaoglu, bu yöntemde dislerinize dogrudan plastik bir dolgu maddesi uygulandigini ve dislerin üzerinde bir heykeltiras gibi çalisilarak yeniden yapilandirildigini kaydetti. Kislaoglu, bu geri çikarilabilir madde ile de bir ya da iki gün geçirerek, ailenizin, arkadaslarinizin fikirlerini alabileceginizi ayrica kendi fotograflarinizi çekerek son kararinizi verebileceginize dikkat çekti.

Geçici kaplamalar

“Kaplamalariniz hazirlanirken, geçici olsa da, gerçek dislerinize yakin bir biçimde renklendirilmis ve normal fonksiyonlarini yerine getirebilecek sekilde üretilen kaplamalar dislerinizin üstüne takilir. Sizi gerçekten mutlu edecek bir sonuca ulasabilmek için bu kaliplari, üç ile alti hafta sürekli olarak kullanmaniz önemli. Çünkü bu, yeni dislerinizin son halini almadan önce bir çesit final provasi olacaktir. Böylece dis hekiminiz, sizin agiz yapiniza uygun ve rahat hissedeceginiz sekilde düzenlemeleri yaparak son seklini kazandirabilecektir.”

Kislaoglu, her ne kadar daha sonra islem tamamlandiginda ortaya çikacak sonuç ile ayni olmasa da, disleriniz üzerine yerlestirilen kaplamalarin size yeni gülüsünüz konusunda fikir verecegini belirtti.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Antalya Medikalpark Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05538595394

Acil Gelmeden önce lütfen arayınız. Lütfen destek. AB RH POZİTİF TROMBOSİT.

Tarih: 8/12/2019 1:30:58 AM
NURŞENAY HANIM
  Aranan Kan: B RH +
Koşuyolu Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 0536 357 64 23

YARDIMCI OLALIM. B RH + POZİTİF İLETİŞİM Selma Hanım 0536 357 64 23

Tarih: 8/6/2019 12:59:34 PM
Selma Hanım
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası