Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


ILAÇ VE ECZACILIK SEKTÖRÜNÜN YENILIKLERI FARMAVIZYON’DA

Eczacilik sektörünün tüm yenilikleri Farmavizyon Eczacilik Fuari’nda. Türk Eczacilari Birligi(TEB) ve Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi(TEKB) tarafindan CNR Ekspo Fuarcilik organizasyonu ile düzenlenen fuar, ülkemizde ve dünyada eczacilik alanindaki gelismeleri yansitmayi ve eczacilarin mesleki gelisimine katkida bulunmayi hedefliyor.

Türkiye’de eczaci örgütleri tarafindan olusturulan tek organizasyon niteligi tasiyan Farmavizyon, saglik alaninin etik degerlerine sahip çikan katilimcilari bir araya getiriyor. Fuarin temel amaci sektördeki yeni ürün ve projeleri ilaç ve eczaciligin tüm bilesenleri ile bulusturmak, Türkiye’de ve dünyada eczacilikla ilgili gelismelerden eczacilari ve sektörün diger ilgililerini haberdar etmek ve eczacilarin mesleki gelisimine katkida bulunmak. Egitim ve seminerler, ögrenci platformu ile uluslararasi isbirlikleri fuarin öne çikan unsurlari arasinda.

Farmavizyon’da bu yil 140’in üzerinde katilimci yer alacak. Fuar 11.000 m² alanda gerçeklestirilecek.

GÜNDEMDEKI KONULAR 14 AYRI OTURUMDA DEGERLENDIRILECEK

Farmavizyon Bilgi Platformu’nda düzenlenecek seminer ve panellerde Türkiye’yi ve sektörü yakindan ilgilendiren gelismeler ele alinacak. “Ilaç Endüstrisi Açisindan Eczacinin Degismekte Olan Rolü” ve “Reçetesiz Ilaç Firsat mi Tehdit mi?” baslikli paneller, konusmacilari ve sektörün gelecegi açisindan oldukça önemli içerikleri barindiriyor. Prof.Dr.Tarik Minkari’nin “Bir Cerrahin Anilari” baslikli keyifli sohbeti ve Gazeteci-Ekonomist Ege Cansen’in “Küresel Ekonomik Trendler ve Eczaciliga Etkileri” söylesisi de Bilgi Platformu’nun basliklari arasinda yer aliyor.

Bilgi Platformu 11, 12 ve 13 Nisan tarihlerinde 11:00-18:00 arasinda takip edilebilecek.

ÖGRENCILERIN KONU BASLIGI FARMAKOVIJILANS

Fuarda, eczacilik fakültelerinin temsilcilerinden olusan Farmavizyon Ögrenci Platformu’nun bu yil üçüncüsü gerçeklestirilecek. Konu basligi “Farmakovijilans” olarak belirlenen platformda ögrenciler; Farmakovijilans’in tanimi, dünyada ve Türkiye’deki durumu, gelistirilmesi için neler yapilmali gibi alt basliklari tartisacak ve sonrasinda da sonuç bildirgesi yayinlayacak.

MEZUNLAR FARMAVIZYON’DA BULUSUYOR

Eczacilarin en büyük bulusma noktasi Farmavizyon’da geçen yil oldugu gibi bu yil da mezunlar bir araya gelecek. Anadolu, Ege, Mersin, Marmara, Ankara ve Hacettepe Üniversitesi Eczacilik Fakültelerinin mezunlari 12-13 Nisan tarihlerinde fuarda ayrilan bir bölümde görüsme firsati yakalayacak.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası