Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Tip dünyasi CEWAP’la tanisiyor

Roche Ilaç, bütün operatörler üzerinden tüm cep telefonlari ile görüntülenebilen cep internetiyle Türk saglik sektöründe bir ilke imza atiyor. CEWAP adiyla tip dünyasina sunulan sistemin hem kullanimi son derece kolay, hem de cep telefonlarindan wap sitelerine son derece düsük maliyetlerle ulasilabiliyor. CEWAP, yogun tempoyla çalisan doktor ve eczacilara, mesleki anlamda ihtiyaç duyduklari tüm yabanci/yerel bilgi kaynaklarina, istedikleri yerden istedikleri zaman ulasabilme olanagi saglayacak. Bu uygulamaya dahil olmak isteyen tip dünyasi mensuplari, www.cewap.com sitesindeki abone formunu doldurduktan sonra cep telefonlari ile bagli bulunduklari operatörler üzerinden sisteme girebilecek.

Yurt içi ve yurt disi kongreler nedeniyle sikça seyahat eden doktorlar, ofislerinden uzak olduklari zamanlarda cep telefonlarindan birkaç tusa basarak CEWAP sistemine girip tip sözlügü, belirli hastaliklarla ilgili literatür, klinik arastirmalar, tip dünyasindaki en son yenilikler, belirli ilaçlara iliskin bilgiler ve bütçe uygulama talimatlari gibi kaynaklara rahatça ulasabilecek.

Bugüne kadar ilaçlar hakkinda ihtiyaç duyduklari bilgileri internet üzerindeki platformlardan saglayan eczacilar da CEWAP sayesinde müsteriyle bire bir temasta olduklari anlarda bile bilgi gereksinimlerini aninda karsilayabilecek.

CEWAP nasil kullanilir?

CEWAP sisteminin genis içeriginden yararlanmak için birkaç tusa basmak yeterli olacak. Bunun yani sira SMS, MMS, Wap to email ve IVR gibi araçlarla doktor ve eczacilara, gönderilen bilgiler dogrultusunda yönlendirme de yapilacak.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası