Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Sirketler için gribe karsi ‘hayat katan’ öneriler

16-17 Nisan’da Lütfi Kirdar Uluslararasi Kongre ve Sergi Sarayi’nda gerçeklestirilecek ‘Hayat Katan Insan Kaynaklari’ Zirvesi birçok ünlü konugun yani sira, salgin hastaliklar konusunda uzman 2 önemli ismi de agirlayacak. Prof. Dr. Selim Badur ve Dr. Yildirim Bayazit, grip konusunda Dünya Saglik Örgütü ve Avrupa Birligi ülkelerinin yayinladiklari raporlara dayanarak gerçeklestirecekleri bilgilendirme toplantilarinda, is gücü kayiplarini en aza indirmek için gribal enfeksiyonlardan korunma ve olasi salgin riski karsisinda alinacak önlemler konusunda sirket yöneticilerine ‘hayat katan’ önerilerde bulunacaklar.

Bu yilki Zirve’de gribal enfeksiyonlara iliskin bilgilendirme toplantilari, 16 ve 17 Nisan’da iki ayri oturum seklinde gerçeklestirilecek. Istanbul Tip Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dali ögretim üyelerinden Prof. Dr. Selim Badur konusmasinda, gribin önemini ve küresellesen dünyada grip salgini riskinin her zamankinden daha fazla olduguna isaret eden Dünya Saglik Örgütü’nün raporlarina deginirken; ekonominin ugrayacagi zararlari önlemek amaciyla sirketlerin bazi önlemleri devreye sokmasi gerektigine vurgu yapacak, önerilerde bulunacak.

Ulusal Pandemi Plani’nin hazirlanmasinda görev alan Dr. Yildirim Bayazit ise 2005 yilindan bu yana Bakanlik düzeyinde alinan önlemleri degerlendirirken, grip salginlarina karsi olusturulan kriz senaryolarini aktaracak ve Dünya Saglik Örgütü ile Avrupa Birligi’nin ekonomideki kayiplari önlemek amaciyla hazirladiklari ‘Is Devamlilik Planlari’ hakkinda bilgi verecek.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası