Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


ILAÇ VE LOJISTIK SIRKETLERI BIR ARAYA GELIYOR, ILACIN TÜKETICIYE ULASIMINI TARTISIYOR...

Ilaç Lojistigi Is Konferansi ‘07; Ekol Lojistik’in ana sponsorlugunda, 27 Kasim 2007’de Istanbul Teknik Üniversitesi, Maslak, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçeklestirilecek. Logistic Institute Turkey (L.I.T) tarafindan düzenlenen konferansta bir araya gelecek olan lojistik sektörünün yöneticileri, ilaç lojistigi konusundaki sorunlari masaya yatiracaklar. Ayrica basarili projelere imza atan sirketler, bu uygulamalardan örnekler sunacak.

21 Kasim 2007, Istanbul; Ilaç ve lojistik sektörlerinin ortak sorunlari ve gelecegi, 27 Kasim 2007’de ITÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Maslak, Istanbul’da düzenlenecek olan Ilaç Lojistigi Is Konferansi’nda tartisilacak.

Düzenledigi konferanslarla lojistik sektörüne yön veren Logistic Institute Turkey (L.I.T.); Ilaç Lojistigi Is Konferansi’nda çesitli firmalarin genel müdürleri, lojistik müdürleri, satin alma müdürleri ile lojistik hizmet veren firmalarin yöneticilerini bir araya getirerek; iki sektörün biribirini anlamasini saglayacak.

Konferans; sirasiyla Logistic Institute Turkey (L.I.T) Baskani Arif Adnan Almeman, Ekol Lojistik Genel Müdürü Cem Kumuk’un yapacaklari açilis konusmalariyla baslayacak.

Açilis konusmalarinin ardindan düzenlenecek olan ve oturum baskanligini Unicon Grup Baskan Yardimcisi Faysal Almeman’in üstlenecegi “Rekabet Gücünün Arttirilmasi Için Lojistik Açilimlar” baslikli panelde; Arastirmaci Ilaç Firmalari Dernegi adina Hüseyin Mumcuoglu, Saglik Bakanligi Ilaç Eczacilik Genel Müdürü Dr. Mahmut Tokaç, Acibadem Saglik Grubu Satin Alma ve Lojistik Direktörü Hüseyin Çelik, ve SAP Yazilim Satis Destek Yöneticisi Ugur Candan konuyla ilgili fikirlerini katilimcilarla paylasacaklar.

Konferans’ta Istanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Büler Bilen Alkan’in baskanliginda düzenlenecek “Lojistik Uygulama Örnekleri” baslikli ikinci oturumda ise; Ekol Lojistik Süreç Gelistirme ve Tasarim Yöneticisi Murat Bog ve Farma Lojistik, Lojistik Hizmetler Müdürü Mehmet Songür ortak bir sunum gerçeklestirecekler. Yapilacak sunumda Murat Bog ve Mehmet Songür, Farma Lojistik için Ekol Lojistik tarafindan hayata geçirilen ve çok basarili olan ilaç dagitim projesinin detaylarini ve deneyimlerini aktaracaklar. Oturumda son olarak Selco Kurucu Ortagi Murat Güventürk “Ilaç Lojistiginde Genel Trendler” adini tasiyan bir sunum yapacak.

Koç Üniversitesi’nden Doç. Dr. Metin Türkay’in oturum baskani olarak görev yapacagi son oturum “Ilaç Lojistiginin Genel Sorunlari” basligini tasiyor. Bu panelde Sanofi Aventis’ten Ahmet Kavusturan, Novo Nordisk Lojistik ve Ticari Isler Müdürü Hakan Kavili, Hedef Alliance Holding Genel Müdürü Bülent Bekdemir, konusunda sunumlarini gerçeklestirecekler.

Ilaç Lojistigi Is Konferansi ’07 yapilan oturumlarin ardindan Türk Lojistik Enstitüsü Baskani Arif Adnan Almeman’in sunacagi konferans sonuç bildirgesi ile sona erecek.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: 0 RH +
Ankara Yüksek İhtisas Koru Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05530894747

ACİL Girmeden önce lütfen arayınız. 0 RH POZİTİF TROMBOSİT

Tarih: 9/18/2019 5:33:17 AM
Seyhmus Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Ankara Hacettepe Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05372932862

Acil Acil Düzenli kana ihtiyaç var. *Gelmeden önce arayınız. B RH POZİTİF GRANÜLOSİT KAN Sağolun.

Tarih: 9/18/2019 5:21:56 AM
İlayda Özen
  Aranan Kan: AB RH -
Karabük eğitim ve araştırma hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05435997959

yoğum bakımda yatmakta olan hastz için acil kana ihitiyaç vardır

Tarih: 9/10/2019 8:46:26 PM
Hacer Işık
  Aranan Kan: B RH -
Malatya Turgut Özal tıp merkezi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05541363389

İlik nakli olan 6 çocuk annesi şadiye Eroğlu'nun acil B rh(_) ve 0 rh(_) kana ihtiyaç vardır lütfen yardımcı olur musunuz

Tarih: 9/7/2019 1:45:03 AM
Şadiye Eroğlu
  Aranan Kan: AB RH +
KARTAL KOSUYOLU Kalp Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05052053665

ACİL KAN LAZIM AB RH POZİTİF GELMEDEN ÖNCE ARAYINIZ.

Tarih: 8/31/2019 6:13:02 AM
MUSTAFA Turhan
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası