Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


ILAÇ VE LOJISTIK SIRKETLERI BIR ARAYA GELIYOR, ILACIN TÜKETICIYE ULASIMINI TARTISIYOR...

Ilaç Lojistigi Is Konferansi ‘07; Ekol Lojistik’in ana sponsorlugunda, 27 Kasim 2007’de Istanbul Teknik Üniversitesi, Maslak, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçeklestirilecek. Logistic Institute Turkey (L.I.T) tarafindan düzenlenen konferansta bir araya gelecek olan lojistik sektörünün yöneticileri, ilaç lojistigi konusundaki sorunlari masaya yatiracaklar. Ayrica basarili projelere imza atan sirketler, bu uygulamalardan örnekler sunacak.

21 Kasim 2007, Istanbul; Ilaç ve lojistik sektörlerinin ortak sorunlari ve gelecegi, 27 Kasim 2007’de ITÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Maslak, Istanbul’da düzenlenecek olan Ilaç Lojistigi Is Konferansi’nda tartisilacak.

Düzenledigi konferanslarla lojistik sektörüne yön veren Logistic Institute Turkey (L.I.T.); Ilaç Lojistigi Is Konferansi’nda çesitli firmalarin genel müdürleri, lojistik müdürleri, satin alma müdürleri ile lojistik hizmet veren firmalarin yöneticilerini bir araya getirerek; iki sektörün biribirini anlamasini saglayacak.

Konferans; sirasiyla Logistic Institute Turkey (L.I.T) Baskani Arif Adnan Almeman, Ekol Lojistik Genel Müdürü Cem Kumuk’un yapacaklari açilis konusmalariyla baslayacak.

Açilis konusmalarinin ardindan düzenlenecek olan ve oturum baskanligini Unicon Grup Baskan Yardimcisi Faysal Almeman’in üstlenecegi “Rekabet Gücünün Arttirilmasi Için Lojistik Açilimlar” baslikli panelde; Arastirmaci Ilaç Firmalari Dernegi adina Hüseyin Mumcuoglu, Saglik Bakanligi Ilaç Eczacilik Genel Müdürü Dr. Mahmut Tokaç, Acibadem Saglik Grubu Satin Alma ve Lojistik Direktörü Hüseyin Çelik, ve SAP Yazilim Satis Destek Yöneticisi Ugur Candan konuyla ilgili fikirlerini katilimcilarla paylasacaklar.

Konferans’ta Istanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Büler Bilen Alkan’in baskanliginda düzenlenecek “Lojistik Uygulama Örnekleri” baslikli ikinci oturumda ise; Ekol Lojistik Süreç Gelistirme ve Tasarim Yöneticisi Murat Bog ve Farma Lojistik, Lojistik Hizmetler Müdürü Mehmet Songür ortak bir sunum gerçeklestirecekler. Yapilacak sunumda Murat Bog ve Mehmet Songür, Farma Lojistik için Ekol Lojistik tarafindan hayata geçirilen ve çok basarili olan ilaç dagitim projesinin detaylarini ve deneyimlerini aktaracaklar. Oturumda son olarak Selco Kurucu Ortagi Murat Güventürk “Ilaç Lojistiginde Genel Trendler” adini tasiyan bir sunum yapacak.

Koç Üniversitesi’nden Doç. Dr. Metin Türkay’in oturum baskani olarak görev yapacagi son oturum “Ilaç Lojistiginin Genel Sorunlari” basligini tasiyor. Bu panelde Sanofi Aventis’ten Ahmet Kavusturan, Novo Nordisk Lojistik ve Ticari Isler Müdürü Hakan Kavili, Hedef Alliance Holding Genel Müdürü Bülent Bekdemir, konusunda sunumlarini gerçeklestirecekler.

Ilaç Lojistigi Is Konferansi ’07 yapilan oturumlarin ardindan Türk Lojistik Enstitüsü Baskani Arif Adnan Almeman’in sunacagi konferans sonuç bildirgesi ile sona erecek.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası