Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


ILAÇ VE LOJISTIK SIRKETLERI BIR ARAYA GELIYOR, ILACIN TÜKETICIYE ULASIMINI TARTISIYOR...

Ilaç Lojistigi Is Konferansi ‘07; Ekol Lojistik’in ana sponsorlugunda, 27 Kasim 2007’de Istanbul Teknik Üniversitesi, Maslak, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçeklestirilecek. Logistic Institute Turkey (L.I.T) tarafindan düzenlenen konferansta bir araya gelecek olan lojistik sektörünün yöneticileri, ilaç lojistigi konusundaki sorunlari masaya yatiracaklar. Ayrica basarili projelere imza atan sirketler, bu uygulamalardan örnekler sunacak.

21 Kasim 2007, Istanbul; Ilaç ve lojistik sektörlerinin ortak sorunlari ve gelecegi, 27 Kasim 2007’de ITÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Maslak, Istanbul’da düzenlenecek olan Ilaç Lojistigi Is Konferansi’nda tartisilacak.

Düzenledigi konferanslarla lojistik sektörüne yön veren Logistic Institute Turkey (L.I.T.); Ilaç Lojistigi Is Konferansi’nda çesitli firmalarin genel müdürleri, lojistik müdürleri, satin alma müdürleri ile lojistik hizmet veren firmalarin yöneticilerini bir araya getirerek; iki sektörün biribirini anlamasini saglayacak.

Konferans; sirasiyla Logistic Institute Turkey (L.I.T) Baskani Arif Adnan Almeman, Ekol Lojistik Genel Müdürü Cem Kumuk’un yapacaklari açilis konusmalariyla baslayacak.

Açilis konusmalarinin ardindan düzenlenecek olan ve oturum baskanligini Unicon Grup Baskan Yardimcisi Faysal Almeman’in üstlenecegi “Rekabet Gücünün Arttirilmasi Için Lojistik Açilimlar” baslikli panelde; Arastirmaci Ilaç Firmalari Dernegi adina Hüseyin Mumcuoglu, Saglik Bakanligi Ilaç Eczacilik Genel Müdürü Dr. Mahmut Tokaç, Acibadem Saglik Grubu Satin Alma ve Lojistik Direktörü Hüseyin Çelik, ve SAP Yazilim Satis Destek Yöneticisi Ugur Candan konuyla ilgili fikirlerini katilimcilarla paylasacaklar.

Konferans’ta Istanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Büler Bilen Alkan’in baskanliginda düzenlenecek “Lojistik Uygulama Örnekleri” baslikli ikinci oturumda ise; Ekol Lojistik Süreç Gelistirme ve Tasarim Yöneticisi Murat Bog ve Farma Lojistik, Lojistik Hizmetler Müdürü Mehmet Songür ortak bir sunum gerçeklestirecekler. Yapilacak sunumda Murat Bog ve Mehmet Songür, Farma Lojistik için Ekol Lojistik tarafindan hayata geçirilen ve çok basarili olan ilaç dagitim projesinin detaylarini ve deneyimlerini aktaracaklar. Oturumda son olarak Selco Kurucu Ortagi Murat Güventürk “Ilaç Lojistiginde Genel Trendler” adini tasiyan bir sunum yapacak.

Koç Üniversitesi’nden Doç. Dr. Metin Türkay’in oturum baskani olarak görev yapacagi son oturum “Ilaç Lojistiginin Genel Sorunlari” basligini tasiyor. Bu panelde Sanofi Aventis’ten Ahmet Kavusturan, Novo Nordisk Lojistik ve Ticari Isler Müdürü Hakan Kavili, Hedef Alliance Holding Genel Müdürü Bülent Bekdemir, konusunda sunumlarini gerçeklestirecekler.

Ilaç Lojistigi Is Konferansi ’07 yapilan oturumlarin ardindan Türk Lojistik Enstitüsü Baskani Arif Adnan Almeman’in sunacagi konferans sonuç bildirgesi ile sona erecek.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası