Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Türkiye’deki Saglik Yatirimlari, Çesme’de masaya yatiriliyor

Son yillarin en hizli büyüyen ve özel sektörün yatirim için en çok arastirma yaptigi alanlardan biri olan hastane yatirimlari ile bu yatirimlarin sayisinin artmasi, daha verimli ve planli bir sekilde gerçeklesmesi konularinin tartisilacagi “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansi, sektör içinden, uzman konusmacilarin katilimiyla 25 – 27 Mayis tarihleri arasinda Çesme Sheraton Oteli’nde gerçeklesecek.

Türkiye’de son 10 yildir özel saglik hizmetlerinde yasanan belirgin artis, yurt disindan da çok sayida yatirimcinin ilgisini çekiyor. Önümüzdeki 10 yil içinde özel hastane sayisinin 600’ü bulmasinin beklendigi ülkemiz, bu alanda uluslararasi faaliyet gösteren yerli ve yabanci yatirimcilar için büyük bir çekim merkezi durumunda.

Önümüzdeki 15 yil içerisinde, özellikle hükümetin kamu-özel sektör ortakligi projeleri ile eskimis olan saglik tesislerinin yerine, son teknoloji kullanilarak insa edilecek hastanelerin yapilmasi asamasinda, yatirimcilarin hangi kosullarda ülkemizdeki bu potansiyelin bir parçasi olabilecekleri, “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansinda tartisilacak.

Saglik sektörü içinden konusunun uzmani konusmacilarin yer alacagi konferansta yatirimcilar, Mimari Planlama, Klinik Programlama planlama, Klinik Süreç Planlama, Proje Yönetimi, Fizibilite ve Uygun Finansman Modeli olusturma, Yurt içi ve Yurt disi finansman alternatifleri, Medikal teknolojide yeni trendler, Saglikta Bilisim Teknolojisi, Bina Teknolojileri, Dijital Hastane, Biyomedikal Isletme, Idari Yönetim, Pazarlama, Dis Kaynak Kullanimi (Outsourcing) ve Genel Saglik Sigortasi’nin Özel Sektör Yatirimlarina Etkisi gibi konularda ayrintili olarak bilgi edinme imkani bulacaklar. Yatirimcilar ayrica hastanelerin arsa seçiminden mimari alt yapisina kadar planlanip yapilandirilmasi, güncel teknoloji ile donatilmasi, uygun finansman modelinin belirlenmesi ve hastane isletmeciligi konularinda detayli bir fikir sahibi olacaklar.

1996 yilindan beri yurt içi ve yurt disinda sayisiz kongre ve toplantiyi organize eden SymCon PCO’nun ev sahipliginde, pek çok ulusal ve uluslararasi finans kurulusunun da katilimiyla gerçeklesecek olan “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansi ile saglik sektöründe daha verimli ve planli bir sekilde gerçeklesen yatirimlarin sayisinin artmasina büyük katki saglanmasi hedefleniyor.


www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası