Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Türkiye’deki Saglik Yatirimlari, Çesme’de masaya yatiriliyor

Son yillarin en hizli büyüyen ve özel sektörün yatirim için en çok arastirma yaptigi alanlardan biri olan hastane yatirimlari ile bu yatirimlarin sayisinin artmasi, daha verimli ve planli bir sekilde gerçeklesmesi konularinin tartisilacagi “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansi, sektör içinden, uzman konusmacilarin katilimiyla 25 – 27 Mayis tarihleri arasinda Çesme Sheraton Oteli’nde gerçeklesecek.

Türkiye’de son 10 yildir özel saglik hizmetlerinde yasanan belirgin artis, yurt disindan da çok sayida yatirimcinin ilgisini çekiyor. Önümüzdeki 10 yil içinde özel hastane sayisinin 600’ü bulmasinin beklendigi ülkemiz, bu alanda uluslararasi faaliyet gösteren yerli ve yabanci yatirimcilar için büyük bir çekim merkezi durumunda.

Önümüzdeki 15 yil içerisinde, özellikle hükümetin kamu-özel sektör ortakligi projeleri ile eskimis olan saglik tesislerinin yerine, son teknoloji kullanilarak insa edilecek hastanelerin yapilmasi asamasinda, yatirimcilarin hangi kosullarda ülkemizdeki bu potansiyelin bir parçasi olabilecekleri, “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansinda tartisilacak.

Saglik sektörü içinden konusunun uzmani konusmacilarin yer alacagi konferansta yatirimcilar, Mimari Planlama, Klinik Programlama planlama, Klinik Süreç Planlama, Proje Yönetimi, Fizibilite ve Uygun Finansman Modeli olusturma, Yurt içi ve Yurt disi finansman alternatifleri, Medikal teknolojide yeni trendler, Saglikta Bilisim Teknolojisi, Bina Teknolojileri, Dijital Hastane, Biyomedikal Isletme, Idari Yönetim, Pazarlama, Dis Kaynak Kullanimi (Outsourcing) ve Genel Saglik Sigortasi’nin Özel Sektör Yatirimlarina Etkisi gibi konularda ayrintili olarak bilgi edinme imkani bulacaklar. Yatirimcilar ayrica hastanelerin arsa seçiminden mimari alt yapisina kadar planlanip yapilandirilmasi, güncel teknoloji ile donatilmasi, uygun finansman modelinin belirlenmesi ve hastane isletmeciligi konularinda detayli bir fikir sahibi olacaklar.

1996 yilindan beri yurt içi ve yurt disinda sayisiz kongre ve toplantiyi organize eden SymCon PCO’nun ev sahipliginde, pek çok ulusal ve uluslararasi finans kurulusunun da katilimiyla gerçeklesecek olan “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansi ile saglik sektöründe daha verimli ve planli bir sekilde gerçeklesen yatirimlarin sayisinin artmasina büyük katki saglanmasi hedefleniyor.


www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
ANKARA TOBB ETÜ HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 5432921579

15.11.2019 Cuma günü ameliyat olacak babam için iki ünite AB RH+ kana ihtiyacımız var. Gönüllü kan verebilecek kişilerin iletişime geçmelerini rica ediyorum.

Tarih: 11/12/2019 1:15:21 AM
Buket Nur Palabıyık
  Aranan Kan: 0 RH -
Antalya Medikal Park Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05333819859

Bebek hastaya acil LÜTFEN DESTEK VERELİM. 0 RH NEGATİF TROMBOSİT İHTİYACI VARDIR.

Tarih: 11/7/2019 3:47:48 PM
Dönmez Ailesi
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege Üniversitesi Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05453276137

Lütfen destek. 0 Rh- negatif Sağolun.

Tarih: 10/29/2019 7:02:15 AM
Hanım Hanım
  Aranan Kan: 0 RH +
Bahçelievler Medikalpark Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05332510231

Destek olalım. Acildir. SAĞOLUN. 0 Rh POZİTİF TROMBOSİT

Tarih: 10/22/2019 7:45:37 AM
Orhan Bafralı
  Aranan Kan: A RH +
Altunizade Acıbadem Kit Bölümü 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05326140733

Her gün kan ihtiyacı var. A RH POZİTİF TROMBOSİT Sağolun

Tarih: 10/11/2019 3:22:00 AM
Didem Hanım
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası