Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Türkiye’deki Saglik Yatirimlari, Çesme’de masaya yatiriliyor

Son yillarin en hizli büyüyen ve özel sektörün yatirim için en çok arastirma yaptigi alanlardan biri olan hastane yatirimlari ile bu yatirimlarin sayisinin artmasi, daha verimli ve planli bir sekilde gerçeklesmesi konularinin tartisilacagi “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansi, sektör içinden, uzman konusmacilarin katilimiyla 25 – 27 Mayis tarihleri arasinda Çesme Sheraton Oteli’nde gerçeklesecek.

Türkiye’de son 10 yildir özel saglik hizmetlerinde yasanan belirgin artis, yurt disindan da çok sayida yatirimcinin ilgisini çekiyor. Önümüzdeki 10 yil içinde özel hastane sayisinin 600’ü bulmasinin beklendigi ülkemiz, bu alanda uluslararasi faaliyet gösteren yerli ve yabanci yatirimcilar için büyük bir çekim merkezi durumunda.

Önümüzdeki 15 yil içerisinde, özellikle hükümetin kamu-özel sektör ortakligi projeleri ile eskimis olan saglik tesislerinin yerine, son teknoloji kullanilarak insa edilecek hastanelerin yapilmasi asamasinda, yatirimcilarin hangi kosullarda ülkemizdeki bu potansiyelin bir parçasi olabilecekleri, “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansinda tartisilacak.

Saglik sektörü içinden konusunun uzmani konusmacilarin yer alacagi konferansta yatirimcilar, Mimari Planlama, Klinik Programlama planlama, Klinik Süreç Planlama, Proje Yönetimi, Fizibilite ve Uygun Finansman Modeli olusturma, Yurt içi ve Yurt disi finansman alternatifleri, Medikal teknolojide yeni trendler, Saglikta Bilisim Teknolojisi, Bina Teknolojileri, Dijital Hastane, Biyomedikal Isletme, Idari Yönetim, Pazarlama, Dis Kaynak Kullanimi (Outsourcing) ve Genel Saglik Sigortasi’nin Özel Sektör Yatirimlarina Etkisi gibi konularda ayrintili olarak bilgi edinme imkani bulacaklar. Yatirimcilar ayrica hastanelerin arsa seçiminden mimari alt yapisina kadar planlanip yapilandirilmasi, güncel teknoloji ile donatilmasi, uygun finansman modelinin belirlenmesi ve hastane isletmeciligi konularinda detayli bir fikir sahibi olacaklar.

1996 yilindan beri yurt içi ve yurt disinda sayisiz kongre ve toplantiyi organize eden SymCon PCO’nun ev sahipliginde, pek çok ulusal ve uluslararasi finans kurulusunun da katilimiyla gerçeklesecek olan “Saglik Yatirimlarinda Etkin Çözümler ve Rasyonel Yaklasimlar” konferansi ile saglik sektöründe daha verimli ve planli bir sekilde gerçeklesen yatirimlarin sayisinin artmasina büyük katki saglanmasi hedefleniyor.


www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH -
Karabük eğitim ve araştırma hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05435997959

yoğum bakımda yatmakta olan hastz için acil kana ihitiyaç vardır

Tarih: 9/10/2019 8:46:26 PM
Hacer Işık
  Aranan Kan: B RH -
Malatya Turgut Özal tıp merkezi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05541363389

İlik nakli olan 6 çocuk annesi şadiye Eroğlu'nun acil B rh(_) ve 0 rh(_) kana ihtiyaç vardır lütfen yardımcı olur musunuz

Tarih: 9/7/2019 1:45:03 AM
Şadiye Eroğlu
  Aranan Kan: AB RH +
KARTAL KOSUYOLU Kalp Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05052053665

ACİL KAN LAZIM AB RH POZİTİF GELMEDEN ÖNCE ARAYINIZ.

Tarih: 8/31/2019 6:13:02 AM
MUSTAFA Turhan
  Aranan Kan: A RH +
EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05414005451

Acildir. DESTEK OLALIM. A RH POZİTİF GRANÜLOSİT KAN.

Tarih: 8/29/2019 8:01:27 AM
YAĞMUR BEYHAN DAYANIR
  Aranan Kan: AB RH -
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05382315179

ACİL AB RH NEGATİF TROMBOSİT LAZIMDIR. GELMEDEN ÖNCE ARAYINIZ.

Tarih: 8/25/2019 9:10:34 AM
YUSUF DEMIR
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası