Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


ECZACILIK SEKTÖRÜ FARMAVIZYON 2007’DE MASAYA YATIRILIYOR

CNR Ekspo Fuarcilik organizasyonu ile TEKB (Tüm Eczaci Kooperatifleri Birligi) tarafindan 13-15 Nisan 2007 tarihleri arasinda Istanbul CNR EXPO’da gerçeklestirilecek Farmavizyon Eczacilik Fuari, sektörün gelecegine yön verilecek toplanti ve seminerlere ev sahipligi yapacak. Fuarda, saglik sektörünün sac ayaklarindan biri olan eczaciligin gelecegine iliskin verilecek kararlarda görüs alisverisinde bulunulacak. Fuarin hedefi, etik degerleri benimseyen anlayisa sahip katilimcilari, ileriye dönük alinacak kararlar esliginde ortak platform da, sektörün temel kriterlerini koruyarak yeni bir yön çizmesine olanak saglamak.

Farmavizyon Eczacilik Fuari 2007, eczacilik ve saglik sektöründe faaliyet gösteren özel sektör, kamu kurumlari, üniversiteler ve sivil toplum örgütlerini ayni platformda bir araya getirerek bilgi ve görüs alisverisinde bulunabilmelerini saglayacak. Nisan ayinda Istanbul CNR EXPO’da yapilacak fuar TEKB’nin vizyonunu ve tecrübesini 15 bini askin sektör mensubuyla bulusturacak bir özellik tasiyor. 12 bin metrekarelik alanda gerçeklestirilecek Farmavizyon Eczacilik Fuari 2007 süresince, sektörün bilgi ve birikiminin eczacilarla paylasilacagi çesitli seminer ve konferanslar da düzenlenecek. Eczacilarin mesleki gelisimi ile ilgili etkinlikler de fuarin önemli bir unsuru olacak.

Istanbul’un yani sira Türkiye’nin çesitli bölgelerinden eczacilarin da eczaci kooperatiflerinin organizasyonlariyla katilacagi Farmavizyon Eczacilik Fuari’nda, meslegin gelecegi ile ilgili pek çok konuda fikir ve bilgi sahibi olunacak.

GENÇ BEYINLER ECZACILIGIN GELECEGINI TARTISIYOR

Farmavizyon kapsaminda bir de Farmavizyon Ögrenci Platformu düzenlenecek. Ilki geçen yil düzenlenen Ögrenci Platformu’na Türkiye’deki 12 eczacilik fakültesinden temsilci ögrenciler katilacak ve fuarin son gününde seçtikleri konu hakkinda olusturduklari 2,5 aylik çalismanin sonuç bildirgesini yayinlayacaklar. TEKB organizasyonu ile bir araya gelen ögrenciler Ocak ayinda gerçeklestirdikleri tanisma toplantisinda Ögrenci Platformu 2007’nin konusunu, oylama ile seçtiler ve Farmavizyon Ögrenci Platformu 2007’de “Türkiye’de Eczacilik Mesleginin Gelecegi”ni tartismaya karar verdiler.

Yaklasik 22.000 eczanenin bulundugu ülkemizde, 15.000’e ulasmasi beklenen profesyonel katilimci ile sektörde büyük bir boslugu dolduran bu önemli organizasyonda TEKB ve eczaci kooperatiflerinin amaci ticari bir fuardan çok, içinde yer aldigi saglik alaninin etik degerlerine sahip çikan bir anlayisi ve bu dogrultudaki degerleri ön planda tutan katilimcilari bir araya getirmek ve tanitabilmektir.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası