Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Akdag'dan biçak parasina sitem

Zonguldak gezisini sürdüren Saglik Bakani Recep Akdag, hiçbir doktorun biçak parasi almasina müsaade etmeyeceklerini kaydetti.

AK Parti Zonguldak Il Teskilati'ni ziyaret eden Bakan Akdag, Il Baskani Celil Uzun ve partililerle görüstü. Bakan Akdag, biçak parasi konusunda hiçbir hekime taviz veremeyeceklerini vurguladi. Tüm hastanelerin en mükemmel bir sekilde hizmet sunmasi için talimatlandirildigini ifade eden Akdag, "Yeni bir dünya ve yapilanmanin kapilarini açtik. Istedigimiz islerin bir kismini yapmis bulunmaktayiz. Bir kismini da yapiyoruz. Kamunun hastaneleri, Saglik Bakanligi hastaneleri, tüm vatandaslarimiza en mükemmel sekilde sunmak için talimatlandirilmislardir. Vatandaslarimizin hizmet almasi için baska bir adres aramasina gerek yoktur. Hastaneden hizmet alacak bir insanimiz, bir hastanemize ihtiyaç duydugunda, kendisine degisik bir adres gösteriliyorsa mutlaka bunun hesabini sormalidir. Hastanenin bashekimliklerine meselesini anlatabilir, il müdürüne basvurabilir veya il valilerimizin kapisi böyle basvurular için her zaman açiktir. Bizim nazarimizda saglik çalisanlarinin, hekimlerinin kiymeti çok yüksektir. Basimizin üstünde yerleri var. Çünkü insanimizin sagligina dogrudan onlar hizmet ediyorlar. Onlarin haklarini, emeklerinin karsiligini kamuda çalisirken fazlasiyla vermeyi arzuluyoruz. Ülkenin imkanlarini bu hususta, döner sermaye ek ödeme kullanarak büyük oranda harekete geçirmis durumdayiz. Ama vatandasimizin birine, bu camianin içerisindeki birilerinin 'benim muayeneme gelir ödeme yaparsan hizmetini veririm' demesine de biz razi olmayiz. Bu tavri uzun zamandir koyduk. Vatandasimiz da bu hususta bize yardimci olmalidir. Vatandasimiz asla boynu bükük kalmamalidir. Bunda da kararliyiz" dedi.

Bakan Akdag'a konusmasinin ardindan AK Parti Il Baskani Uzun, "Madenci" heykeli verdi. Heykeli alan Akdag, "Hayatini elinin emegiyle, madende kazmasiyla kazananlarin, hastanelerin önünde boyunlarinin bükük kalmasina müsaade etmiyoruz. On yillarca bu ülkede bu insanlarimizin boyunlarini büktüler. Biz boyun büküklügünü ortadan kaldirdik. Kaldirmaya da kararliyiz" diye konustu.

Partililerle bir süre basina kapali olarak görüsen Bakan Akdag, ara verdigi saglik tesisleri gezisini sürdürmek amaciyla partiden ayrildi.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası