Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Exponatura 2006 Fuari Bilinçli Tüketici Ve Üreticileri 2.Kez Bulusturuyor

Tureks Uluslararasi Fuarcilik tarafindan düzenlenecek olan EXPONATURA 2006 ( Dogal Yasam, Saglikli Yasam, Saglik Turizmi ) FUARI, 14-17 Aralik 2006 tarihleri arasinda Istanbul Dünya Ticaret Merkezi Fuar Alaninda , saglikli yasam tutkunlarini 2. kez bulusturuyor

Saglikli ve uzun yasam, dogal gidalarin tüketilmesi ile mümkündür.Bu sebepten de, dogal gidalar tüm dünyada sagligina düskün tüketicilerin gözdesi oldu. Saglikli beslenme bilincinin her gün gelistigi ülkemizde de, genetigi ile oynanmis ürünler yerine, dogal ürünler tercih ediliyor.Bu ürünlere talep giderek artiyor.Tüketicilerin taleplerine cevap verecek olan EXPONATURA 2006 Fuari kapsaminda, ürün ve hizmet sunan sektör profesyonelleri ile bilinçli tüketiciler ortak platformda bir araya gelecekler.

Günümüzde özellikle metropollerde yasayan insanlar için, özel masajlarla ruhsal denge uyumunu saglamayi hedefleyen ideal bir rahatlama yöntemi olan SPA ya ciddi bir ilgi var.EXPONATURA FUARI, stresli ortamlardan bedene geçen negatif enerjiyi SPA ile pozitife çevirmek isteyenlere, dogru bilgileri, dogru kaynaktan edinme firsati verecektir. Konuyla ilgili saglik merkezleri, spor salonlari, meditasyon ve SPA merkezlerine kadar çok sayida ürün ve hizmeti, ziyaretçileri ile bulusturacak.

Ülkemizdeki saglik turizmine yeni ufuklar açarak, sektöre pazarlama ve tanitim çözümleri sunmayi amaçlayan bir iletisim platformu olusturacak ve Saglik Turizmindeki birçok yerli ve yabanci firmayi bir araya getirecek olan fuar; yillardir deniz, günes ve kum özellikleriyle ön plana çikarilan ve tanitimi da bu kavramlar üzerine kurulan ülkemiz turizmine, yeni açilimlar getirmeyi hedefliyor.Yapisiyla da bu konuda önemli bir potansiyele sahip olan ülkemizde, bu pazara mevcut alternatifleri sunmak maksadiyla, sektör profesyonelleri ürün ve hizmetlerini sergileme imkani bulacaklar.

SERGILENECEK ÜRÜNLER

Dogal ve Organik Gidalar, Içecekler kapsamininda; Organik (ekolojik) tarim ürünleri-Kurutulmus gidalar-Diabetik ürünler-Zeytin ve zeytinyagi ürünleri-Bebek mamalari-Kahvalti-Bal ve reçel-Süt-Baharatlar-Yöresel ürünler-Diyet gidalar-Vejetaryen gidalar-Soya-Deniz ürünleri-Sporcu beslenme ürünleri-Saglikli beslenme alternatifleri-Ilgili kurum, kurulus ve yayinlar yer alacaktir.

Saglik Turizmi kapsaminda; Spa, aromatik terapiler-Masaj havuzlari ve ekipmanlari-Oteller, ilicalar, kaplicalar-Hamamlar, saunalar- Masaj aletleri-Aerobik, kondisyon aletleri-Jimnastik merkezleri-Bitkisel ürün ve tedavi merkezleri-Bitkisel vitamin ve enzimler-Saglik Hizmetleri-Hastaneler ve saglik kuruluslari- Saglik ürünleri ve cihazlari- Rehabilitasyon merkezleri-

Diyet ürünleri-Kisisel bakim ürünleri-Bitkisel sabunlar-Yaglar-Kremler-Saç ve vücut bakim ürünleri-Ilgili kurum, kurulus ve yayinlar yer alacaktir.

Dogal yasam konusunda ürün ve hizmet sunan kurumlari, Dogal ve Organik Ürünler, Gidalar, Içecekler ve Saglik Turizmi olarak 2 ayri salonda toplayan EXPONATURA 2006 FUARI; konunun uzmanlari tarafindan, egitici, tanitici bilgilendirme etkinliklerini de kapsiyor.

Geçtigimiz yil 152 firmanin ürünlerini sergiledigi, 26.783 kayitli ziyaretçinin izledigi fuar, çesitli seminer, panel ve konferanslarla tam bir sektörel fuar olarak geçti.

Bu yil da, Kültür ve Turizm Bakanligi, Tarim ve Köy Isleri Bakanligi, Istanbul Büyüksehir Belediyesi, Ziraat Mühendisleri Odasi, Gida Mühendisleri Odasi, ilgili dergiler, web siteleri, dernekler ve basin yayin kuruluslari tarafindan desteklenen EXPONATURA 2006 (Dogal Yasam, Saglikli Yasam, Saglik Turizmi) Fuari, 14-17 Aralik 2006 tarihleri arasinda , Istanbul Dünya Ticaret Merkezinde , 11.00 ile 19.00 saatleri arasinda ziyaret edilebilecek.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: 0 RH +
Bahçelievler Medikalpark Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05332510231

Destek olalım. Acildir. SAĞOLUN. 0 Rh POZİTİF TROMBOSİT

Tarih: 10/22/2019 7:45:37 AM
Orhan Bafralı
  Aranan Kan: A RH +
Samsun Tıp Fakültesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05459763385

A RH POZİTİF. Acil acil acil. Yardım em. SAĞOLUN

Tarih: 10/17/2019 6:30:48 AM
İncilay Baş
  Aranan Kan: A RH +
Altunizade Acıbadem Kit Bölümü 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05326140733

Her gün kan ihtiyacı var. A RH POZİTİF TROMBOSİT Sağolun

Tarih: 10/11/2019 3:22:00 AM
Didem Hanım
  Aranan Kan: B RH +
Adana Yüreğir Başkent Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412217231

Çok acil. B B Rh + Pozitif TROMBOSİT ihtiyacı var. Lütfen destek olalım. Gelmeden önce lütfen arayınız. SAĞOLUN.

Tarih: 10/9/2019 6:01:07 AM
Dürdane Yıldız
  Aranan Kan: A RH +
Hacettepe hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05447320306

Hacettepe hastanesinde yatmakta olan yakınım için Ab rh(+) kana ihtiyacımız vardi

Tarih: 10/7/2019 11:20:09 AM
Betül eryılmaz
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası