Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Exponatura 2006 Fuari Bilinçli Tüketici Ve Üreticileri 2.Kez Bulusturuyor

Tureks Uluslararasi Fuarcilik tarafindan düzenlenecek olan EXPONATURA 2006 ( Dogal Yasam, Saglikli Yasam, Saglik Turizmi ) FUARI, 14-17 Aralik 2006 tarihleri arasinda Istanbul Dünya Ticaret Merkezi Fuar Alaninda , saglikli yasam tutkunlarini 2. kez bulusturuyor

Saglikli ve uzun yasam, dogal gidalarin tüketilmesi ile mümkündür.Bu sebepten de, dogal gidalar tüm dünyada sagligina düskün tüketicilerin gözdesi oldu. Saglikli beslenme bilincinin her gün gelistigi ülkemizde de, genetigi ile oynanmis ürünler yerine, dogal ürünler tercih ediliyor.Bu ürünlere talep giderek artiyor.Tüketicilerin taleplerine cevap verecek olan EXPONATURA 2006 Fuari kapsaminda, ürün ve hizmet sunan sektör profesyonelleri ile bilinçli tüketiciler ortak platformda bir araya gelecekler.

Günümüzde özellikle metropollerde yasayan insanlar için, özel masajlarla ruhsal denge uyumunu saglamayi hedefleyen ideal bir rahatlama yöntemi olan SPA ya ciddi bir ilgi var.EXPONATURA FUARI, stresli ortamlardan bedene geçen negatif enerjiyi SPA ile pozitife çevirmek isteyenlere, dogru bilgileri, dogru kaynaktan edinme firsati verecektir. Konuyla ilgili saglik merkezleri, spor salonlari, meditasyon ve SPA merkezlerine kadar çok sayida ürün ve hizmeti, ziyaretçileri ile bulusturacak.

Ülkemizdeki saglik turizmine yeni ufuklar açarak, sektöre pazarlama ve tanitim çözümleri sunmayi amaçlayan bir iletisim platformu olusturacak ve Saglik Turizmindeki birçok yerli ve yabanci firmayi bir araya getirecek olan fuar; yillardir deniz, günes ve kum özellikleriyle ön plana çikarilan ve tanitimi da bu kavramlar üzerine kurulan ülkemiz turizmine, yeni açilimlar getirmeyi hedefliyor.Yapisiyla da bu konuda önemli bir potansiyele sahip olan ülkemizde, bu pazara mevcut alternatifleri sunmak maksadiyla, sektör profesyonelleri ürün ve hizmetlerini sergileme imkani bulacaklar.

SERGILENECEK ÜRÜNLER

Dogal ve Organik Gidalar, Içecekler kapsamininda; Organik (ekolojik) tarim ürünleri-Kurutulmus gidalar-Diabetik ürünler-Zeytin ve zeytinyagi ürünleri-Bebek mamalari-Kahvalti-Bal ve reçel-Süt-Baharatlar-Yöresel ürünler-Diyet gidalar-Vejetaryen gidalar-Soya-Deniz ürünleri-Sporcu beslenme ürünleri-Saglikli beslenme alternatifleri-Ilgili kurum, kurulus ve yayinlar yer alacaktir.

Saglik Turizmi kapsaminda; Spa, aromatik terapiler-Masaj havuzlari ve ekipmanlari-Oteller, ilicalar, kaplicalar-Hamamlar, saunalar- Masaj aletleri-Aerobik, kondisyon aletleri-Jimnastik merkezleri-Bitkisel ürün ve tedavi merkezleri-Bitkisel vitamin ve enzimler-Saglik Hizmetleri-Hastaneler ve saglik kuruluslari- Saglik ürünleri ve cihazlari- Rehabilitasyon merkezleri-

Diyet ürünleri-Kisisel bakim ürünleri-Bitkisel sabunlar-Yaglar-Kremler-Saç ve vücut bakim ürünleri-Ilgili kurum, kurulus ve yayinlar yer alacaktir.

Dogal yasam konusunda ürün ve hizmet sunan kurumlari, Dogal ve Organik Ürünler, Gidalar, Içecekler ve Saglik Turizmi olarak 2 ayri salonda toplayan EXPONATURA 2006 FUARI; konunun uzmanlari tarafindan, egitici, tanitici bilgilendirme etkinliklerini de kapsiyor.

Geçtigimiz yil 152 firmanin ürünlerini sergiledigi, 26.783 kayitli ziyaretçinin izledigi fuar, çesitli seminer, panel ve konferanslarla tam bir sektörel fuar olarak geçti.

Bu yil da, Kültür ve Turizm Bakanligi, Tarim ve Köy Isleri Bakanligi, Istanbul Büyüksehir Belediyesi, Ziraat Mühendisleri Odasi, Gida Mühendisleri Odasi, ilgili dergiler, web siteleri, dernekler ve basin yayin kuruluslari tarafindan desteklenen EXPONATURA 2006 (Dogal Yasam, Saglikli Yasam, Saglik Turizmi) Fuari, 14-17 Aralik 2006 tarihleri arasinda , Istanbul Dünya Ticaret Merkezinde , 11.00 ile 19.00 saatleri arasinda ziyaret edilebilecek.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası