Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Eczacibasi Bilgi Iletim’e Yeni Isim ve Logo

Bilgi ve iletisim sektörlerinde 17 yili geride birakan Eczacibasi Bilgi Iletim, adini ve logosunu degistirdi. Sirket, bundan böyle “Eczacibasi Bilisim” olarak faaliyetlerini sürdürecek.

1989 yilindan bu yana bilgi teknolojileri alaninda danismanlik, servis ve destek hizmetleri sunan Eczacibasi Bilgi Iletim, 2006’ya yeni bir isim, yeni bir logo ve yeni hedefler ile girdi. Sirket, bundan böyle faaliyetlerini “Eczacibasi Bilisim” adiyla sürdürecek.

Eczacibasi Bilisim Genel Müdürü Dr. Tarik Askin, “Eczacibasi Bilgi Iletim” adinin ve logosunun 1989 yilindan beri kullanildigini; kurulusun gelisen yapisi ve degisen vizyonu ile yeni dönemde bilgi teknolojileri ve iletisim konularinda daha genis kapsamli bir faaliyet hedeflediklerinden, “Eczacibasi Bilisim” ismini seçtiklerini ve logolarini da bu dogrultuda degistirdiklerini belirtti. Son bir yildir “Fark Yaratmak” slogani ile ürün ve hizmetlerine yeni bir bakis getirmeyi amaçlayan Eczacibasi Bilisim, ITÜ Teknopark’ta kurmus oldugu yazilim fabrikasinda, özellikle elektronik imza, saglik bilgi sistemleri ve RFID gibi konularda yeni ürün gelistirme çalismalarini sürdürüyor. Kurulus, önümüzdeki dönemde cirosunun en az %20’sini, yeni ürün ve hizmetlerden elde etmeyi hedefliyor.

Eczacibasi Bilisim, özellikle kurumsal kaynak planlamasi, bütçe ve uzun dönemli planlama, stratejik isletme yönetimi, insan kaynaklari yönetimi, birikim yönetimi, uygulama gelistirme ve entegrasyonu, saglik bilgi sistemleri ve veri depolama konularinda anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunuyor. Kurulusun temel amaci, uzman insan kaynagi ve kurumsal deneyimi ile, müsterilerine, deger yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kurum olmak.

www.ebi.com.tr

Bilgi teknolojileri alaninda danismanlik, servis ve destek hizmetleri vermek amaciyla 1989 yilinda kurulan Eczacibasi Bilisim, özellikle kurumsal kaynak planlamasi, stratejik isletme yönetimi, birikim yönetimi, uygulama gelistirme, saglik bilgi sistemleri ve veri depolama çözümleri konularinda anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunmaktadir. Eczacibasi Bilisim, uzman insan kaynagi ve kurumsal deneyimi ile, müsterilerine, deger yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kurulus olmayi hedeflemektedir.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası