Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Eczacibasi Bilgi Iletim’e Yeni Isim ve Logo

Bilgi ve iletisim sektörlerinde 17 yili geride birakan Eczacibasi Bilgi Iletim, adini ve logosunu degistirdi. Sirket, bundan böyle “Eczacibasi Bilisim” olarak faaliyetlerini sürdürecek.

1989 yilindan bu yana bilgi teknolojileri alaninda danismanlik, servis ve destek hizmetleri sunan Eczacibasi Bilgi Iletim, 2006’ya yeni bir isim, yeni bir logo ve yeni hedefler ile girdi. Sirket, bundan böyle faaliyetlerini “Eczacibasi Bilisim” adiyla sürdürecek.

Eczacibasi Bilisim Genel Müdürü Dr. Tarik Askin, “Eczacibasi Bilgi Iletim” adinin ve logosunun 1989 yilindan beri kullanildigini; kurulusun gelisen yapisi ve degisen vizyonu ile yeni dönemde bilgi teknolojileri ve iletisim konularinda daha genis kapsamli bir faaliyet hedeflediklerinden, “Eczacibasi Bilisim” ismini seçtiklerini ve logolarini da bu dogrultuda degistirdiklerini belirtti. Son bir yildir “Fark Yaratmak” slogani ile ürün ve hizmetlerine yeni bir bakis getirmeyi amaçlayan Eczacibasi Bilisim, ITÜ Teknopark’ta kurmus oldugu yazilim fabrikasinda, özellikle elektronik imza, saglik bilgi sistemleri ve RFID gibi konularda yeni ürün gelistirme çalismalarini sürdürüyor. Kurulus, önümüzdeki dönemde cirosunun en az %20’sini, yeni ürün ve hizmetlerden elde etmeyi hedefliyor.

Eczacibasi Bilisim, özellikle kurumsal kaynak planlamasi, bütçe ve uzun dönemli planlama, stratejik isletme yönetimi, insan kaynaklari yönetimi, birikim yönetimi, uygulama gelistirme ve entegrasyonu, saglik bilgi sistemleri ve veri depolama konularinda anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunuyor. Kurulusun temel amaci, uzman insan kaynagi ve kurumsal deneyimi ile, müsterilerine, deger yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kurum olmak.

www.ebi.com.tr

Bilgi teknolojileri alaninda danismanlik, servis ve destek hizmetleri vermek amaciyla 1989 yilinda kurulan Eczacibasi Bilisim, özellikle kurumsal kaynak planlamasi, stratejik isletme yönetimi, birikim yönetimi, uygulama gelistirme, saglik bilgi sistemleri ve veri depolama çözümleri konularinda anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunmaktadir. Eczacibasi Bilisim, uzman insan kaynagi ve kurumsal deneyimi ile, müsterilerine, deger yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kurulus olmayi hedeflemektedir.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
ANKARA TOBB ETÜ HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 5432921579

15.11.2019 Cuma günü ameliyat olacak babam için iki ünite AB RH+ kana ihtiyacımız var. Gönüllü kan verebilecek kişilerin iletişime geçmelerini rica ediyorum.

Tarih: 11/12/2019 1:15:21 AM
Buket Nur Palabıyık
  Aranan Kan: 0 RH -
Antalya Medikal Park Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05333819859

Bebek hastaya acil LÜTFEN DESTEK VERELİM. 0 RH NEGATİF TROMBOSİT İHTİYACI VARDIR.

Tarih: 11/7/2019 3:47:48 PM
Dönmez Ailesi
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege Üniversitesi Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05453276137

Lütfen destek. 0 Rh- negatif Sağolun.

Tarih: 10/29/2019 7:02:15 AM
Hanım Hanım
  Aranan Kan: 0 RH +
Bahçelievler Medikalpark Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05332510231

Destek olalım. Acildir. SAĞOLUN. 0 Rh POZİTİF TROMBOSİT

Tarih: 10/22/2019 7:45:37 AM
Orhan Bafralı
  Aranan Kan: A RH +
Altunizade Acıbadem Kit Bölümü 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05326140733

Her gün kan ihtiyacı var. A RH POZİTİF TROMBOSİT Sağolun

Tarih: 10/11/2019 3:22:00 AM
Didem Hanım
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası