Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Eczacibasi Bilgi Iletim’e Yeni Isim ve Logo

Bilgi ve iletisim sektörlerinde 17 yili geride birakan Eczacibasi Bilgi Iletim, adini ve logosunu degistirdi. Sirket, bundan böyle “Eczacibasi Bilisim” olarak faaliyetlerini sürdürecek.

1989 yilindan bu yana bilgi teknolojileri alaninda danismanlik, servis ve destek hizmetleri sunan Eczacibasi Bilgi Iletim, 2006’ya yeni bir isim, yeni bir logo ve yeni hedefler ile girdi. Sirket, bundan böyle faaliyetlerini “Eczacibasi Bilisim” adiyla sürdürecek.

Eczacibasi Bilisim Genel Müdürü Dr. Tarik Askin, “Eczacibasi Bilgi Iletim” adinin ve logosunun 1989 yilindan beri kullanildigini; kurulusun gelisen yapisi ve degisen vizyonu ile yeni dönemde bilgi teknolojileri ve iletisim konularinda daha genis kapsamli bir faaliyet hedeflediklerinden, “Eczacibasi Bilisim” ismini seçtiklerini ve logolarini da bu dogrultuda degistirdiklerini belirtti. Son bir yildir “Fark Yaratmak” slogani ile ürün ve hizmetlerine yeni bir bakis getirmeyi amaçlayan Eczacibasi Bilisim, ITÜ Teknopark’ta kurmus oldugu yazilim fabrikasinda, özellikle elektronik imza, saglik bilgi sistemleri ve RFID gibi konularda yeni ürün gelistirme çalismalarini sürdürüyor. Kurulus, önümüzdeki dönemde cirosunun en az %20’sini, yeni ürün ve hizmetlerden elde etmeyi hedefliyor.

Eczacibasi Bilisim, özellikle kurumsal kaynak planlamasi, bütçe ve uzun dönemli planlama, stratejik isletme yönetimi, insan kaynaklari yönetimi, birikim yönetimi, uygulama gelistirme ve entegrasyonu, saglik bilgi sistemleri ve veri depolama konularinda anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunuyor. Kurulusun temel amaci, uzman insan kaynagi ve kurumsal deneyimi ile, müsterilerine, deger yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kurum olmak.

www.ebi.com.tr

Bilgi teknolojileri alaninda danismanlik, servis ve destek hizmetleri vermek amaciyla 1989 yilinda kurulan Eczacibasi Bilisim, özellikle kurumsal kaynak planlamasi, stratejik isletme yönetimi, birikim yönetimi, uygulama gelistirme, saglik bilgi sistemleri ve veri depolama çözümleri konularinda anahtar teslim çözümler ve profesyonel hizmetler sunmaktadir. Eczacibasi Bilisim, uzman insan kaynagi ve kurumsal deneyimi ile, müsterilerine, deger yaratacak ve etkin bilgi teknolojileri çözümleri sunan en güvenilir kurulus olmayi hedeflemektedir.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası