Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


T-Systems’dan Acibadem’e ERP Hizmeti

T-Systems Bilisim Teknolojileri, Acibadem Saglik Grubu için ERP (Kurumsal Kaynak Planlamasi) danismanlik hizmetleri sagliyor.

IMKB’de islem gören tek saglik kurulusu olan Acibadem Saglik Grubu, 10 subesi ve 3.850 çalisani ile, 1 milyona yakin hastaya hizmet veriyor. Yaptigi yatirimlarla kendinden sikça söz ettiren Acibadem Saglik Grubu, ERP alaninda da yatirim yapmaya karar vererek, T-Systems Bilisim Teknolojileri‘nden danismanlik hizmetleri almaya basladi.

ERP uygulamasi olarak Oracle E-Business Suite’i seçen Acibadem, bu projeyle, finansal ve lojistik karar destek sistemini besleyecek operasyonel altyapisini olusturmayi ve süreçlerini iyilestirerek, izlenebilir ve degisen is kosullarina uyarlanabilir hale getirmeyi amaçliyor. ERP projesi sayesinde, Mali Isler, Insan Kaynaklari, Demirbas ve Bütçe Planlama gibi ayri uygulamalar ortadan kaldirilarak E-Business Suite’in üzerine oturtuluyor ve tüm uygulamalar tek bir platformda toplaniyor. Böylece, konsolide bir ortam yaratilarak, karar destege yönelik daha saglikli veriler elde ediliyor.

T-Systems Bilisim Teknolojileri, danismanlik ve proje yönetimi alaninda kazandigi tecrübe ve bilgi birikimi dogrultusunda olusturdugu proje takimiyla, Acibadem’i yeni süreç ve sistemiyle, 2006 yili basinda canli kullanima geçirmeyi hedefliyor.

T-Systems Bilisim Teknolojileri, bilgi birikimi ve tecrübesinin yaninda, uyguladigi proje yönetimi metodolojisiyle de projenin zamaninda, dogru çikti ve arti deger ile sonuçlandirilmasini sagliyor.

T-Systems Hakkinda:

Deutsche Telekom’un dört bölümünden biri olan T-Systems, dünya çapinda 52,000 çalisani ve 2004 yili geliri 13 milyar Euro ile Avrupa’nin Bilisim Teknolojileri ve Telekomünikasyon saglayicisi liderlerindendir. Dünya çapinda 20’den fazla ülkede temsil edilen T-Systems, bilisim teknolojileri ve telekomünikasyona yönelik, yenilikçi ve sektöre özel çözümler saglamak üzere müsterilerinin rekabet güçlerini artirmayi amaçlamaktadir.

Merkezi Almanya'nin Frankfurt sehrinde bulunan T-Systems; Türkiye’de BT Dis Kaynak Kullanimi, Sistem Bütünlestirme (Müsteri Iliskileri Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama, Insan Kaynaklari Yönetimi, Karar Destek Sistemleri, Müsteri Destek Hizmetleri, Yazilim Gelistirme), Network ve Telekomünikasyon hizmetleri yelpazesinde hizmet sunmaktadir. Tecrübeli 135 çalisani ile Planla-Yap-Islet safhalarini kapsayan eksiksiz hizmet portföyünü tek kaynaktan Türkiye’nin önde gelen kuruluslarina sunan ve bu hizmetleri tüm dünyaya yaymis bir sirkettir.

T-Systems ve sundugu hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgiyi

www.t-systems.com adresinde bulabilirsiniz.

Ayrintili bilgi için:

Marjinal Reklam ve Tanitim
Telefon : 0212 219 29 71
Faks : 0212 224 92 80
E-posta : t-systems@marjinal.com.tr
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası