Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Sigarayi biraktiran mucize ilaç

Saglik Bakanligi'ndan aldigi izinle sigarayi biraktiran ilaci satisa sunan Susehrili market sahibi, ilaç sayesinde tiryakilerin çok kolay sigarayi biraktigini söylüyor.

Sivas'in Susehri Ilçesi'nde bitkisel maddeleri kullanarak yaptigi karisim sayesinde sigara tiryakiligine son verdigini söyleyen market sahibi, Saglik Bakani'ndan aldigi izin sonrasinda icadinin satisina basladigini söyledi.

Konuyla ilgili olarak IHA muhabirine açiklama yapan Çagri Gida sahibi Habip Kiliç, sigara tiryakiliginin tarihe karisacagini, Antinikotin ismini verdigi ilaç sayesinde herkesin sigarayi kolayca birakacagini söyleyerek, "Tamami bitkisel otlardan meydana gelen Antinikotin isimli toz ilaç sayesinde artik sigara içmek tarihe karisacak. Sigara içip de sigarayi birakmak isteyen vatandaslar için özel olarak hazirlanan bitkisel ilaç içerisinde nane, defne yapragi, karabas, karanfil, çiven ve seker gibi zarari olmayan bitkiler bulunmaktadir. Saglik Bakanligi'ndan onay aldigimiz ilaci üretirken 5 kisi üzerinde deneme yaptik ve hapsinden sonuç aldik. Bu 5 kisi artik sigarayi hiç düsünmediklerini ve vücutlarinin nikotini istemedigini söyledi" dedi.

Tanesini 7 bin 500 YTL'ye sattigini söyleyen Kiliç, Antinikotin isimli karisimin özel bir formül ile yapildigini belirten Kiliç, kullanisini söyle tarif etti:

"Sigara ihtiyaci oldugu zaman küçük çay kasigi ile bir kasik dil üzerine alinarak emilmekte. Eger tekrar sigara ihtiyaci oldugunda ayni olay tekrar ediliyor. Bu uygulama ile tedavi baslamis oluyor. Kisa süre sonra da vücut artik nikotin istemiyor ve sigara içimi de unutulmus oluyor".

Formülü kimseye söylemeyecegini ve karisimin seri üretimini yapacagini kaydeden Kiliç, "Bir paket sigaranin fiyati 4-5 milyon lira. Insan sagligi bu kadar ucuz olmamali. Iki paket sigara fiyatina insanin sagligini tekrar kazanmasi elinde. Herkese yan tesiri olmayan bu ilaci kullanmasini tavsiye ediyorum" dedi.

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası