Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Sigarayi biraktiran mucize ilaç

Saglik Bakanligi'ndan aldigi izinle sigarayi biraktiran ilaci satisa sunan Susehrili market sahibi, ilaç sayesinde tiryakilerin çok kolay sigarayi biraktigini söylüyor.

Sivas'in Susehri Ilçesi'nde bitkisel maddeleri kullanarak yaptigi karisim sayesinde sigara tiryakiligine son verdigini söyleyen market sahibi, Saglik Bakani'ndan aldigi izin sonrasinda icadinin satisina basladigini söyledi.

Konuyla ilgili olarak IHA muhabirine açiklama yapan Çagri Gida sahibi Habip Kiliç, sigara tiryakiliginin tarihe karisacagini, Antinikotin ismini verdigi ilaç sayesinde herkesin sigarayi kolayca birakacagini söyleyerek, "Tamami bitkisel otlardan meydana gelen Antinikotin isimli toz ilaç sayesinde artik sigara içmek tarihe karisacak. Sigara içip de sigarayi birakmak isteyen vatandaslar için özel olarak hazirlanan bitkisel ilaç içerisinde nane, defne yapragi, karabas, karanfil, çiven ve seker gibi zarari olmayan bitkiler bulunmaktadir. Saglik Bakanligi'ndan onay aldigimiz ilaci üretirken 5 kisi üzerinde deneme yaptik ve hapsinden sonuç aldik. Bu 5 kisi artik sigarayi hiç düsünmediklerini ve vücutlarinin nikotini istemedigini söyledi" dedi.

Tanesini 7 bin 500 YTL'ye sattigini söyleyen Kiliç, Antinikotin isimli karisimin özel bir formül ile yapildigini belirten Kiliç, kullanisini söyle tarif etti:

"Sigara ihtiyaci oldugu zaman küçük çay kasigi ile bir kasik dil üzerine alinarak emilmekte. Eger tekrar sigara ihtiyaci oldugunda ayni olay tekrar ediliyor. Bu uygulama ile tedavi baslamis oluyor. Kisa süre sonra da vücut artik nikotin istemiyor ve sigara içimi de unutulmus oluyor".

Formülü kimseye söylemeyecegini ve karisimin seri üretimini yapacagini kaydeden Kiliç, "Bir paket sigaranin fiyati 4-5 milyon lira. Insan sagligi bu kadar ucuz olmamali. Iki paket sigara fiyatina insanin sagligini tekrar kazanmasi elinde. Herkese yan tesiri olmayan bu ilaci kullanmasini tavsiye ediyorum" dedi.

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: B RH +
Serpil AKdag kan merkezi- AÜ cebeci kampusu'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05069475386

B Rh (+) TROMBOSİT İHTİYACİMİZ VARDİR.

Tarih: 8/18/2019 7:29:58 AM
GuLUsAn ozkan
  Aranan Kan: AB RH +
Antalya Medikalpark Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05538595394

Acil Gelmeden önce lütfen arayınız. Lütfen destek. AB RH POZİTİF TROMBOSİT.

Tarih: 8/12/2019 1:30:58 AM
NURŞENAY HANIM
  Aranan Kan: B RH +
Koşuyolu Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 0536 357 64 23

YARDIMCI OLALIM. B RH + POZİTİF İLETİŞİM Selma Hanım 0536 357 64 23

Tarih: 8/6/2019 12:59:34 PM
Selma Hanım
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası