Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Saglikli ve ekolojik iftar

Kültür ve Turizm Bakanligina bagli 'Özel Butik Otel' (S Belgeli) Kurfal Tatil Evi, misafirlerine yil boyunca sürekli yenilenen yapisiyla hizmet veriyor.

Kurfal Tatil Evi, Kendi Bahçesinde Yetistirdigi Dogal Ürünlerle Misafirlerine Ramazan’da da Saglikli Menüler Sunuyor.

Kurfal Tatil Evi, insan sagligini tehlikeye atan ve kimyasal yollarla yetistirilmis hormonlu besinlerin yerine kendi denetiminde yetistirmis oldugu hormonsuz ve ekolojik besinleri menülerinde kullanmayi tercih ediyor.

Modern hayatin gelisiyle dogal besinlerden oldukça uzaklastigimiz bu günlerde konuklarina kendi bahçesinde yetistirdigi dogal ürünleri sunan Kurfal Tatil Evi, Ramazan ayi için misafirlerine ekolojik iftar menüleri hazirladi. Saglikli beslenmeye önem veren Kurfal ailesi, kendi özel mantar çorbasi, balik köftesi ve kaymakli dolma gibi yemeklerden olusan ekolojik menülerini misafirlerine sunuyor.

Menü seçeneklerinde taze balik çesitlerine yer veren Kurfal Tatil Evi, balik sezonunun açilmasiyla birlikte düzenledigi tekne turlari ile Karadeniz sularinda yada Göksu deresinde olta ile balik avlama imkani sagliyor. Beldenin iki nehrin arasinda kalmasi dogal güzelliklerin yaninda bölgedeki balik çesitliligini de arttiriyor. Çok sayida balik türünün bulundugu Agva, Karadeniz’de uskumru, hamsi, mezgit, palamut, istavrit, lüfer gibi türlerin avlanmasi için çok elverisli bir bölge. Karadeniz kiyisinda avlanilabilecegi gibi Göksu ve Yesilçay nehirlerinde de olta balikçiligi yapilabiliyor. Tatli su balikçiligi için genis imkanlar sunan Agva’da baslica kefal, sazan, kaya ve dere baligi tutulabiliyor.

YAZ KIS SPOR KEYFI

Istanbul’a bir buçuk saat uzaklikta bulunan Agva, eskiden çogunlukla bahar ve yaz aylari için tatil alternatifi olustururken artik kisin da sehrin gürültüsünden kaçmak ve dinlenmek isteyenlerin bir numarali tercihi oluyor. Agva’da kis aylarinda fitness, dogasi itibariyle kamping, trekking ve avcilik gibi aktivitelerin yaninda yaz kis dere kiyisinda kano, deniz bisikleti gibi su sporlari yapilabiliyor.

Istanbul’un disinda Ankara, Eskisehir, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Tekirdag illeri basta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanindan gelen misafirlerine ev sahipligi yapan Kurfal Tatil Evi, bisiklet, masa tenisi, hava hokeyi ve scuba gibi ücretli aktivitelerin yaninda minigolf, çevre gezileri, trekking, tekne turu, sandal, kano, dere bisikleti gibi aktiviteleri de müsterilerine ücretsiz olarak sunuyor.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası