Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Saglikli ve ekolojik iftar

Kültür ve Turizm Bakanligina bagli 'Özel Butik Otel' (S Belgeli) Kurfal Tatil Evi, misafirlerine yil boyunca sürekli yenilenen yapisiyla hizmet veriyor.

Kurfal Tatil Evi, Kendi Bahçesinde Yetistirdigi Dogal Ürünlerle Misafirlerine Ramazan’da da Saglikli Menüler Sunuyor.

Kurfal Tatil Evi, insan sagligini tehlikeye atan ve kimyasal yollarla yetistirilmis hormonlu besinlerin yerine kendi denetiminde yetistirmis oldugu hormonsuz ve ekolojik besinleri menülerinde kullanmayi tercih ediyor.

Modern hayatin gelisiyle dogal besinlerden oldukça uzaklastigimiz bu günlerde konuklarina kendi bahçesinde yetistirdigi dogal ürünleri sunan Kurfal Tatil Evi, Ramazan ayi için misafirlerine ekolojik iftar menüleri hazirladi. Saglikli beslenmeye önem veren Kurfal ailesi, kendi özel mantar çorbasi, balik köftesi ve kaymakli dolma gibi yemeklerden olusan ekolojik menülerini misafirlerine sunuyor.

Menü seçeneklerinde taze balik çesitlerine yer veren Kurfal Tatil Evi, balik sezonunun açilmasiyla birlikte düzenledigi tekne turlari ile Karadeniz sularinda yada Göksu deresinde olta ile balik avlama imkani sagliyor. Beldenin iki nehrin arasinda kalmasi dogal güzelliklerin yaninda bölgedeki balik çesitliligini de arttiriyor. Çok sayida balik türünün bulundugu Agva, Karadeniz’de uskumru, hamsi, mezgit, palamut, istavrit, lüfer gibi türlerin avlanmasi için çok elverisli bir bölge. Karadeniz kiyisinda avlanilabilecegi gibi Göksu ve Yesilçay nehirlerinde de olta balikçiligi yapilabiliyor. Tatli su balikçiligi için genis imkanlar sunan Agva’da baslica kefal, sazan, kaya ve dere baligi tutulabiliyor.

YAZ KIS SPOR KEYFI

Istanbul’a bir buçuk saat uzaklikta bulunan Agva, eskiden çogunlukla bahar ve yaz aylari için tatil alternatifi olustururken artik kisin da sehrin gürültüsünden kaçmak ve dinlenmek isteyenlerin bir numarali tercihi oluyor. Agva’da kis aylarinda fitness, dogasi itibariyle kamping, trekking ve avcilik gibi aktivitelerin yaninda yaz kis dere kiyisinda kano, deniz bisikleti gibi su sporlari yapilabiliyor.

Istanbul’un disinda Ankara, Eskisehir, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Tekirdag illeri basta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanindan gelen misafirlerine ev sahipligi yapan Kurfal Tatil Evi, bisiklet, masa tenisi, hava hokeyi ve scuba gibi ücretli aktivitelerin yaninda minigolf, çevre gezileri, trekking, tekne turu, sandal, kano, dere bisikleti gibi aktiviteleri de müsterilerine ücretsiz olarak sunuyor.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası