Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Psikolojik sorunlar için tek çözüm

Hemen herkesin kendine göre sorunlari var. Psikolojik sorunlari çözmenin tek bir yolu var. Uzmanlar, sorunlarin çözümü için olmazsa olmaz kosulu açikladi..

Aydin Rehberlik ve Arastirma Merkez Müdürlügü'nde görevli psikolojik danisman Ahmet Gülsever, bazi sorunlarin danismansiz çözülmesinin oldukça zor oldugunu belirterek, "Çözemediginiz problemlerde mutlaka bize basvurun" dedi.

Aydinli vatandaslarin her türlü sorununu çözüme kavusturmak için Rehberlik ve Arastirma Merkezi'nde tüm gün hizmet verdiklerini ifade eden psikolojik danisman Ahmet Gülsever, "Vatandaslarimiz problemleri oldugunda bize gelmekten çekinmesin. Çünkü bazi sorunlarin psikolojik danismansiz çözülebilmesi neredeyse imkansizdir. Biz dört arkadas burada gelecek vatandaslarimizi bekliyoruz" dedi.

Merkeze daha çok ögrencilerin geldigini belirten Gülsever, "Yilda bir arkadasimiz ortalama 200 kisiye hizmet veriyor. Bir hastamizla en az 5 defa görüsüp sorununu çözüme kavusturuyoruz. Daha çok merkezimize verimli ögrenme, sinav kaygisi, aile içi çatisma, kardes kiskançligi ve ögrenme çesitleri konusunda basvuruyorlar. Her türlü sorunu olan vatandaslarimizi bekliyoruz. Bize en çok sinav konusunda gelen ögrencilerimize de buradan seslenmek istiyorum; sinavi kazanmak veya kaybetmek hayati kazanmak ya da kaybetmek anlamina gelmez. Bizim ögrencilerimiz sinavlari hayatlarinin bir dönüm noktasi olarak görüyor. Bu görüse bir de ailesi destek verirse çocuk her seyini sinava bagliyor. Bu ögrencinin sinava girmeden sinavi kaybetmesine neden oluyor. Ailelerin çocuklarinin gelecegi için sogukkanli bir tavir takinmalari gerekmektedir. Biz burada bir kisinin sorununu çözdügümüzde kendi sorunumuz çözmüs gibi seviniyoruz. Havalarin en yüksek seviyelere tirmandigi su siralarda vatandaslarimiz asiri stres ve sinirden uzak dursun. Kendilerinin çözemedigi problemlerde ise bize mutlaka basvursunlar" diye konustu.

Kaynak. www.mynet.com
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası