Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Gülümseyin

Atatürk Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi’nce, Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Bankacilikta Liderlik ve Motivasyon” konulu konferansa konusmaci olarak katilan Vakiflar Bankasi Egitim Yönetmeni Ahmet Yücesoy, Çalisma ortamlarinda verimliligin saglanmasi ve artirilmasi için öncelikle tecrübeli ve bilgili yöneticilere ihtiyaç duyuldugunu anlatarak, bunun yaninda idarecilerin, personelini verimli hale getirebilecek özelliklere sahip olmasi gerektigini söyledi. Yücesoy, motivasyonun saglanmasi için en önemli kuralin idarecilerin isyerinde sergileyecegi güleryüz oldugunun altini çizerek , bu davranisin, çalisanlara önemli bir enerji saglayacagini dile getirdi.

Idarecinin kesinlikle tesekkür kelimesini kullanmasi gerektigine dikkat çeken Yücesoy, yöneticilerin personeli motive edebilmek için kullanacagi diger davranislari da söyle siraladi: “Yönetici çalisanla çalismayani ayirt etmeli. Bunun için de çalisani yerinde ve zamaninda takdir etmeli. Bazi yöneticiler, personelini taktir etmenin, onlari simartacagi gibi yanlis bir tutum sergiliyor. Bunun yaninda yönetici alacagi bazi kararlar konusunda personelinden fikir almali.

Bunu bir acizlik olarak görmemeli. Yönetici, personeli ile gerektiginde özel ilgilenmeli ya da mesai bitiminde onlarla birlikte vakit geçirebilmeli.” Yücesoy, isyerlerindeki basarisizlik ve verimsizliklerin temelinin, yöneticilerin personelini iyi motive edememesinden kaynaklandigini kaydederek, yöneticinin motivasyonu dogru zaman ve yerde saglamasi için personelini yakindan tanimasi gerektigini sözlerine ekledi.

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası