Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Agrisizyasam.Com Toplumu Agri Konusunda Bilinçlendiriyor

Nobel Ilaç tarafindan toplum ve hekimlere yönelik hazirlanan agrisizyasam.com, toplumu agri konusunda bilinçlendirirken hekimler için de çok önemli bir kaynak olusturuyor. Siteyi ziyaret edenler “Sanal Agri Testi” ile agrilari hakkinda ipuçlarina ulasabiliyor ve yasadiklari agri çesidi hakkinda bilgi sahibi olabiliyorlar. En genis kapsamli agri portalinda her ay topluma yönelik yapilan test sonuçlari ise toplumda bilinçli agri kesici kullanilmadigini gösteriyor.

Nobel Ilaç tarafindan hazirlanan Türkiye’nin en genis kapsamli agri portali AgrisizYasam.com, agrilar hakkinda bilgi veriyor ve toplumu bilinçlendiriyor. Sanal Agri Testi ile ziyaretçiler agrilari ile ilgili ipuçlarina ulasirken, özellikle bas agrilarinin hangi tür bas agrisina daha yakin oldugu konusunda bilgilenebiliyorlar. Sürekli güncellenen agri haberleri ile son gelismeleri takip etmek isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Agrisizyasam.com’da her ay topluma yönelik anketlere göre ise agri kesiciler bilinçli kullanilmiyor. Genellikle agri kesici kullaniminda hekime danismadan yakinlarinin veya eczacilarinin tavsiyesi ile agri kesici kullaniminin daha yaygin oldugu ve farkli agrilar için ayni tür agri kesici kullanildigi sonuçlari ortaya çikiyor.

Bu anketlere göre toplumun %85’i evinde sürekli en az 1 agri kesici bulundururken, %65 oraninda hekime danismadan agri kesici kullaniyor ve % 60 oraninda kisiler kendilerine iyi gelen bir agri kesiciyi yakinlarina tavsiye ediyorlar.

Agri portali, toplum ve hekim olmak üzere iki bölümden olusuyor. Toplum tarafinda bas,dis, bel, boyun agrilari, spor yaralanmalarina bagli agrilar, romatizmal agrilar ve ameliyat sonrasi agrilar hakkinda bilgiler verilirken ziyaretçiler pratik agri egzersizleri ve agri kesici kullaniminda dikkat edilmesi gereken konular hakkinda da bilinçlendiriliyor.

Üyelik sistemi ile sadece hekimler tarafindan ziyaret edilebilen, medikal haberler ve makalelerin yayinlandigi bölüm ise hekimler için çok önemli bir kaynak olusturuyor. Ayrica hekimler Tip Fakültesi’nden ayni dönemde mezun olduklari arkadaslarini da site araciligi ile bulup iletisim kurabiliyor.

Daha Fazla Bilgi için;
Didem Öztürk
Horizon Reklam ve Tanitim Hizmetleri
Telefon: 212 245 78 13
Fax: 212 245 78 14
didem@horizonturkey.net
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası