Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Karaciger bulunmazsa ölecek

Ümraniye'de, 12 yasinda yakalandigi karaciger hastaligiyla savasan ameliyat olamayan 32 yasindaki Hüseyin Gökçe'ye, doktorlar 2 ay ömür biçti.

Ümraniye'de, 12 yasinda yakalandigi karaciger hastaligiyla savasan ve parasizlik nedeniyle ameliyat olamayan 32 yasindaki Hüseyin Gökçe'ye, doktorlar 2 ay ömür biçti. Agabeyinin karaciger dokusu birebir uyarken, maddi sikinti nedeniyle ameliyat olamayan Hüseyin Gökçe, gözyaslari içinde "Gençligimi yasamak istiyorum" dedi.

12 yasinda yakalandigi karaciger rahatsizligi nedeniyle bir türlü çalisamayan 32 yasindaki Hüseyin Gökçe, yasam savasi veriyor. Tokat'ta yasayan SSK emeklisi Ismail Hakki Gökçe, durumu gittikçe kötülesen oglunu, tedavi için Istanbul'a getirdi. Ümraniye'de kiraladiklari evde yasayan Gökçe Ailesi, maddi sikinti nedeniyle zor günler geçiriyor. Istanbul'da gittikleri hastanelerde ogluna 2 ay ömür biçildigini söyleyen baba Ismail Hakki Gökçe, hayirsever vatandaslara seslenerek, kendilerine yardim eli uzatilmasini istedi. Ismail Hakki Gökçe, "Ben emekliyim. Simdiye kadar oglumun tedavisi için 15 milyar lira harcadim ve büyük borç altina girdim. Hayirsever vatandaslardan ve yetkililerden, bize yardim etmelerini istiyoruz. Doktorlar ogluma 2-3 ay ömür biçti. Oglumun mutlaka ameliyat olmasi gerekiyor, fakat maddi imkansizliklardan dolayi bu ameliyati yaptiramiyoruz" dedi.

12 yasindan bu yana, tikanan iki damar nedeniyle karaciger rahatsizligi bulunan Hüseyin Gökçe, hastaligi yüzünden çalisamiyor. Küçük yastan beri sürekli hastanelere gidip geldigini belirten Hüseyin Gökçe, "Artik iyilesmek istiyorum. Hayatimi yasamak istiyorum. Gençligimi yasamak istiyorum" diyerek gözyasi döktü. Oglunun gözyaslarina dayanamayan Ismail Hakki Gökçe de aglayarak, yetkililerden yardim istedi.

Hüseyin Gökçe'nin, Ankara Yenimahalle Yuva Köyü'nde imamlik yapan agabeyi Ahmet Gökçe ise, dokularinin birebir uydugunu ve karacigerinin yarisini kardesine vermek istedigini söyledi. 80 milyar lira tutan ameliyat masrafi nedeniyle naklin gerçeklestirilemedigini belirten Gökçe, "Ben elimden geldigi kadar yardimda bulundum, ancak Ankara'da görevli oldugum için buraya gelip gitmem zor oluyor. Yetkililerden yardim bekliyoruz. Bütün dokularimiz uyuyor, kardesim artik iyice sagligi bozulunca kendisine karacigerimin yarisini vermeyi kabul ettim. Ameliyat masraflari yüzünden bu nakil gerçeklestirilemiyor. Çok zor durumdayiz" ifadelerini kullandi. Rahatsizligi nedeniyle evlenemeyen Hüseyin Gökçe, hayirsever vatandaslardan gelecek yardimlari bekliyor. Yardimda bulunmak isteyen vatandaslar, Hüseyin Gökçe adina açilan

Is Bankasi'nda 58220260002, Ziraat Bankasi'nda 117248145001 numarali hesaplara para yatirabilecek.

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH -
Karabük eğitim ve araştırma hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05435997959

yoğum bakımda yatmakta olan hastz için acil kana ihitiyaç vardır

Tarih: 9/10/2019 8:46:26 PM
Hacer Işık
  Aranan Kan: B RH -
Malatya Turgut Özal tıp merkezi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05541363389

İlik nakli olan 6 çocuk annesi şadiye Eroğlu'nun acil B rh(_) ve 0 rh(_) kana ihtiyaç vardır lütfen yardımcı olur musunuz

Tarih: 9/7/2019 1:45:03 AM
Şadiye Eroğlu
  Aranan Kan: AB RH +
KARTAL KOSUYOLU Kalp Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05052053665

ACİL KAN LAZIM AB RH POZİTİF GELMEDEN ÖNCE ARAYINIZ.

Tarih: 8/31/2019 6:13:02 AM
MUSTAFA Turhan
  Aranan Kan: A RH +
EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05414005451

Acildir. DESTEK OLALIM. A RH POZİTİF GRANÜLOSİT KAN.

Tarih: 8/29/2019 8:01:27 AM
YAĞMUR BEYHAN DAYANIR
  Aranan Kan: AB RH -
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05382315179

ACİL AB RH NEGATİF TROMBOSİT LAZIMDIR. GELMEDEN ÖNCE ARAYINIZ.

Tarih: 8/25/2019 9:10:34 AM
YUSUF DEMIR
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası