Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Karaciger bulunmazsa ölecek

Ümraniye'de, 12 yasinda yakalandigi karaciger hastaligiyla savasan ameliyat olamayan 32 yasindaki Hüseyin Gökçe'ye, doktorlar 2 ay ömür biçti.

Ümraniye'de, 12 yasinda yakalandigi karaciger hastaligiyla savasan ve parasizlik nedeniyle ameliyat olamayan 32 yasindaki Hüseyin Gökçe'ye, doktorlar 2 ay ömür biçti. Agabeyinin karaciger dokusu birebir uyarken, maddi sikinti nedeniyle ameliyat olamayan Hüseyin Gökçe, gözyaslari içinde "Gençligimi yasamak istiyorum" dedi.

12 yasinda yakalandigi karaciger rahatsizligi nedeniyle bir türlü çalisamayan 32 yasindaki Hüseyin Gökçe, yasam savasi veriyor. Tokat'ta yasayan SSK emeklisi Ismail Hakki Gökçe, durumu gittikçe kötülesen oglunu, tedavi için Istanbul'a getirdi. Ümraniye'de kiraladiklari evde yasayan Gökçe Ailesi, maddi sikinti nedeniyle zor günler geçiriyor. Istanbul'da gittikleri hastanelerde ogluna 2 ay ömür biçildigini söyleyen baba Ismail Hakki Gökçe, hayirsever vatandaslara seslenerek, kendilerine yardim eli uzatilmasini istedi. Ismail Hakki Gökçe, "Ben emekliyim. Simdiye kadar oglumun tedavisi için 15 milyar lira harcadim ve büyük borç altina girdim. Hayirsever vatandaslardan ve yetkililerden, bize yardim etmelerini istiyoruz. Doktorlar ogluma 2-3 ay ömür biçti. Oglumun mutlaka ameliyat olmasi gerekiyor, fakat maddi imkansizliklardan dolayi bu ameliyati yaptiramiyoruz" dedi.

12 yasindan bu yana, tikanan iki damar nedeniyle karaciger rahatsizligi bulunan Hüseyin Gökçe, hastaligi yüzünden çalisamiyor. Küçük yastan beri sürekli hastanelere gidip geldigini belirten Hüseyin Gökçe, "Artik iyilesmek istiyorum. Hayatimi yasamak istiyorum. Gençligimi yasamak istiyorum" diyerek gözyasi döktü. Oglunun gözyaslarina dayanamayan Ismail Hakki Gökçe de aglayarak, yetkililerden yardim istedi.

Hüseyin Gökçe'nin, Ankara Yenimahalle Yuva Köyü'nde imamlik yapan agabeyi Ahmet Gökçe ise, dokularinin birebir uydugunu ve karacigerinin yarisini kardesine vermek istedigini söyledi. 80 milyar lira tutan ameliyat masrafi nedeniyle naklin gerçeklestirilemedigini belirten Gökçe, "Ben elimden geldigi kadar yardimda bulundum, ancak Ankara'da görevli oldugum için buraya gelip gitmem zor oluyor. Yetkililerden yardim bekliyoruz. Bütün dokularimiz uyuyor, kardesim artik iyice sagligi bozulunca kendisine karacigerimin yarisini vermeyi kabul ettim. Ameliyat masraflari yüzünden bu nakil gerçeklestirilemiyor. Çok zor durumdayiz" ifadelerini kullandi. Rahatsizligi nedeniyle evlenemeyen Hüseyin Gökçe, hayirsever vatandaslardan gelecek yardimlari bekliyor. Yardimda bulunmak isteyen vatandaslar, Hüseyin Gökçe adina açilan

Is Bankasi'nda 58220260002, Ziraat Bankasi'nda 117248145001 numarali hesaplara para yatirabilecek.

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası