Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Sislideki hastanelerde isi olanlar dikkat !

Sisli'de, bazi hastanelerin acil servislerindeki hastalari soyduklari ileri sürülen 2 kisi, vatandaslar tarafindan linç edilmek istendi

Sisli'de, bazi hastanelerin acil servislerindeki hastalari soyduklari ileri sürülen 2 kisi, vatandaslar tarafindan linç edilmek istendi. Hasta yakinlari, son islerinde suçüstü yakalanan hirsizlik sebekesine mensup olduklari ileri sürülen zanlilara hastane önünde meydan dayagi atti.

Olay, dün gece saat 22.00 siralarinda SSK Okmeydani Hastanesi'nde meydana geldi. Bazi hastanelerin acil servislerindeki hastalari çesitli yollarla soyduklari ileri sürülen hirsizlik sebekesine mensup 2 kisi, vatandaslar tarafindan son islerinde suçüstü yakalandi. Iddiaya göre, "Alman Ahmet" lakabiyla taninan Ahmet Tuncel ve Vedat Tuzcu ile bunlara yardim eden 3 sebeke üyesi, hastanenin acil servisinde yatan hastalari çesitli yollarla soydu. Uzun süredir hastanenin acil servisini mesken tutan zanlilardan Ahmet Tuncel ile kendisine yardim eden Vedat Tuzcu, hasta yakinlari tarafindan suçüstü yakalanirken, çikan kargasada sebekenin 3 üyesi kaçmayi basardi. Yakaladiklari zanlilari linç etmeye çalisan hasta yakinlarini, polis güçlükle sakinlestirdi. Tartaklanan 2 zanli, ayni hastanede tedavi edildikten sonra polis tarafindan gözaltina alindi. Öte yandan hasta yakinlari, daha güçlü tedbirler alinmasi yönünde yetkililere tepki gösterdi.

Sisli Ilçe Emniyet Müdürlügü'ne bagli Feriköy Polis Merkezi'ne götürülmek için hastaneden çikarilan zanlilar, disarida bekleyen kizgin kalabalik tarafindan tekrar saldiriya ugradi. Hasta yakinlari, tekme tokat dövdükleri zanlilari linç etmek istedi. Polisin yetersiz kaldigi olayda kalabaligin elinden güçlükle kaçirilan zanlilar, hastanenin arka kapisindan çikarilarak sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Zanlilarin emniyetteki sorgusu devam ederken, güvenlik güçleri, kaçan diger 3 zanlinin yakalanmasi için çalisma baslatti. Polis olayla ilgili sorusturmayi genis çapli olarak sürdürüyor.

www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası