Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


''Unique Water'' Piyasada

Avustralya'da emekli bir veteriner olan Russel Becket ayni zamanda biyomekanik patoloji doktoru. Beckett'in gelistirdigi su, ''Unique Water'' adiyla piyasaya sürüldü.

Deneylerde koyunlarin ortalama ömrünü uzatan ''mucizevi'' suyun, insanlarda da romatizma, eklem iltihabi, kemik erimesi, bazi kanserler ve cilt hastaliklarina iyi geldigi öne sürülüyor.

Avustralya ve ABD'de patenti alinan maden suyu, ''Patent and Trademark Office'' tarafindan ''iltihabi ve dejeneratif hastaliklari önlemede yöntem'' olarak nitelendirildi.

Ürün piyasaya çikmadan test amaciyla iki yil boyunca maden suyu içen gazeteci Paul Sheehan; sirt, ense ve omuz agrilarindan ve yorgunluktan kurtuldugunu anlatti. Benzer ifadeler, maden suyunu deneyen birçok kisi tarafindan dile getirildi.

Beckett, vücudun ürettigi karbondioksidin olusturdugu asitlerin yorgunluga ve dokusal bozukluga yol açtigi düsüncesinden hareketle maden suyu gelistirdigini belirtiyor. Beckett'e göre, sudaki magnezyum, hücrelerde asiri karbondioksit ve asit üretimini engelleyerek islev görüyor.

Canberra yakinlarinda bir çiftlikte magnezyumbikarbonat içeren ''mucizevi'' su verdikleri koyunlarin ortalama ömrünün belirgin sekilde uzamasinin, bu düsünceyi destekledigini söyleyen Beckett, ''Yine de baska arastirma ve deneyler yapilmasi gerektigini'' kabul etti.
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
  Aranan Kan: B RH +
Çapa Tıp fakultesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05444052639

Çapa tıp fakültesinde kana ihtiyacı olan teyzem için kana ihtiyacımız bulunmaktadır. Tel 0544 405 26 39 Ümit Tekkün

Tarih: 6/6/2019 6:49:00 AM
ÜMİT TEKKÜN
  Aranan Kan: 0 RH +
TRABZON KTÜ FARABİ HASTANESI 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05419537748

Ktü farabi hastanesi onkoloji bölümünde yatmakta olan TEMEL TOPÇU isimli hastza ACİLLL bu 0 Rh + ( pozitif) TROMBOSİTE ihtiyaç vardır. Lütfen duyarlı olup ya hastaneye ya da en yakın kızılaya TEMEL TOPÇU adına trombosit vermeniz önemle rica olunur. ❗❗

Tarih: 5/14/2019 2:17:52 PM
Eda günaydın
  Aranan Kan: AB RH +
Acıbadem Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05416488134

Berat tedavi oluyormuş. Daha çok küçük, minicik Berat. Her gün kana ihtiyacı var. Lütfen yardım em. AB RH + POZİTİF TROMBOSİT Her gün kan ihtiyacı var. HALKALI ACIBADEM HASTAHANESİ

Tarih: 4/15/2019 4:45:51 AM
Berat Şahin
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası