Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Hasta degil doktoru komada!

Düzce SSK Hastanesi Bashekim Yardimcisi Beyin Cerrahi Dr. Sedat Çelikel bel fitigi ameliyati yaptigi sirada kalp krizi geçirdi.

Beyin Cerrahi Sedat Çelikel, görev yaptigi Düzce SSK Hastanesi'nde ögle saatlerinde girdigi bir bel fitigi ameliyati sirasinda aniden fenalasti. Doktor arkadaslari tarafindan ilk müdahalesi yapilan Çelikel'in, kalp krizi geçirdigi belirlenince hemen Düzce Devlet Hastanesi'ne kaldirilarak yogun bakima alindi.

Çelikel'in rahatsizlanmasinin ardindan ise, bel fitigi ameliyati olan Hüseyin Sökmen (26) isimli hastanin ameliyatina Devlet Hastanesi beyin cerrahlarindan Sibel Erel devam etti.

Dr. Sedat Çelik'in ameliyat sirasinda kalp krizi geçirerek yogun bakima alindigini belirten SSK Hastanesi Bashekimi Gürhan Konakçi, doktorun saglik durumunun iyi oldugunun söyledi. Dr. Konakçi, "Bashekim yardimcimiz Sedat Çelikel ameliyata basladiktan yarim saat sonra birden bire gögsünde yanma sonucu ameliyata ara verdi. Ben de yan odada ameliyattaydim. Haberi alinca yanina kostum. Oturmus dinleniyordu, kalp spazmi geçirdigini anladik ve aninda müdahale ettik. Bel fitigi ameliyati yarim kalmasin diye devlet hastanesinden doktor çagirdik. Su anda her iki hastamizin da saglik durumu iyi" dedi.

Düzce Devlet Hastanesi Koroner Yogun Bakim Servisi'nde tedavisi devam eden SSK Bashekim Yardimcisi Sedat Çelikel ise, su anda sagliginin iyi oldugunu söyledi. Dr. Çelikel, "Ameliyati tamamlamak üzereydim. Hastanin sadece dikisleri kalmisti. O anda birden fenalastim. Uzun süren bir ameliyat oldugu için biraz yorgundum. Daha önce kalp ile ilgili herhangi bir sorunum yoktu" diye konustu.

Bel fitigi ameliyati oldugu sirada doktoru kalp krizi geçiren Hüseyin Sökmen ise, "Sedat Bey'i ameliyata girerken gördüm. Ancak ameliyattan çiktigimda bayan bir doktor vardi. Sedat bey rahatsizlanmis dediler üzüldüm" seklinde konustu
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: B RH +
Serpil AKdag kan merkezi- AÜ cebeci kampusu'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05069475386

B Rh (+) TROMBOSİT İHTİYACİMİZ VARDİR.

Tarih: 8/18/2019 7:29:58 AM
GuLUsAn ozkan
  Aranan Kan: AB RH +
Antalya Medikalpark Hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05538595394

Acil Gelmeden önce lütfen arayınız. Lütfen destek. AB RH POZİTİF TROMBOSİT.

Tarih: 8/12/2019 1:30:58 AM
NURŞENAY HANIM
  Aranan Kan: B RH +
Koşuyolu Hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 0536 357 64 23

YARDIMCI OLALIM. B RH + POZİTİF İLETİŞİM Selma Hanım 0536 357 64 23

Tarih: 8/6/2019 12:59:34 PM
Selma Hanım
  Aranan Kan: AB RH +
Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05388923628

Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinde yatmakta bulunan ENDER ÖZAY’ın ab rh pozitif kana ihtiyacı vardır. Aynı gruba sahip olanların ÇAPA KIZILAY KAN MERKEZİNE gitmeleri rica olunur. Yardımsever vatandaşlarımızın ilgisi ve bilgisine.

Tarih: 7/5/2019 4:10:58 AM
Sebahat aslan
  Aranan Kan: AB RH -
Haydarpaşa numune eğitim ve araştırma hastanesi 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05412856000

Hastanede yatmakta olan anneciğime acil trombosit kana ihtiyacımız vardir.Lutfen yardım edin bir evlat olarak caresizligime çare olun Allah rızasi için... Kan grubu AB Rh negatif 0541 285 6000 bu numaradan ulasirsaniz çok sevinirim.

Tarih: 6/8/2019 8:00:13 AM
Ercan Özdemir
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası