Acil Kan Bankası
 SAĞLIK EĞİTİMİ

Sağlık Platformu'nu Twitter'da takip et

SAĞLIK platformu >> Sağlık Haberleri


Hasta degil doktoru komada!

Düzce SSK Hastanesi Bashekim Yardimcisi Beyin Cerrahi Dr. Sedat Çelikel bel fitigi ameliyati yaptigi sirada kalp krizi geçirdi.

Beyin Cerrahi Sedat Çelikel, görev yaptigi Düzce SSK Hastanesi'nde ögle saatlerinde girdigi bir bel fitigi ameliyati sirasinda aniden fenalasti. Doktor arkadaslari tarafindan ilk müdahalesi yapilan Çelikel'in, kalp krizi geçirdigi belirlenince hemen Düzce Devlet Hastanesi'ne kaldirilarak yogun bakima alindi.

Çelikel'in rahatsizlanmasinin ardindan ise, bel fitigi ameliyati olan Hüseyin Sökmen (26) isimli hastanin ameliyatina Devlet Hastanesi beyin cerrahlarindan Sibel Erel devam etti.

Dr. Sedat Çelik'in ameliyat sirasinda kalp krizi geçirerek yogun bakima alindigini belirten SSK Hastanesi Bashekimi Gürhan Konakçi, doktorun saglik durumunun iyi oldugunun söyledi. Dr. Konakçi, "Bashekim yardimcimiz Sedat Çelikel ameliyata basladiktan yarim saat sonra birden bire gögsünde yanma sonucu ameliyata ara verdi. Ben de yan odada ameliyattaydim. Haberi alinca yanina kostum. Oturmus dinleniyordu, kalp spazmi geçirdigini anladik ve aninda müdahale ettik. Bel fitigi ameliyati yarim kalmasin diye devlet hastanesinden doktor çagirdik. Su anda her iki hastamizin da saglik durumu iyi" dedi.

Düzce Devlet Hastanesi Koroner Yogun Bakim Servisi'nde tedavisi devam eden SSK Bashekim Yardimcisi Sedat Çelikel ise, su anda sagliginin iyi oldugunu söyledi. Dr. Çelikel, "Ameliyati tamamlamak üzereydim. Hastanin sadece dikisleri kalmisti. O anda birden fenalastim. Uzun süren bir ameliyat oldugu için biraz yorgundum. Daha önce kalp ile ilgili herhangi bir sorunum yoktu" diye konustu.

Bel fitigi ameliyati oldugu sirada doktoru kalp krizi geçiren Hüseyin Sökmen ise, "Sedat Bey'i ameliyata girerken gördüm. Ancak ameliyattan çiktigimda bayan bir doktor vardi. Sedat bey rahatsizlanmis dediler üzüldüm" seklinde konustu
www.saglikplatformu.com  


Web Sitesi Olanlara Özel
Günlük Sağlık Haberlerini Sizde Sitenizde yayınlayabilirsiniz

Diğer Güncel Haber Başlıkları
ACİL KAN DUYURULARI
  Aranan Kan: A RH +
Bezmialem Vakıf Hastanesi - Aksaray'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05346673021

12 Kasim Pazartesi riskli bir bypass ameliyati olacak babam için, ameliyat günü sıcak kan lazim olmasi halinde ameliyat bitene kadar kan verebilecek k A RH POZİTİF (a rh+) kan grubuna ait kisiler aranmaktadir.

Tarih: 11/10/2018 1:34:48 PM
Emin Bilge
  Aranan Kan: 0 RH -
Ege üniversitesi hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil 0 RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05075536676

Ege üniversitesinde yatan hastaya Ayşe Kaymak acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. İrtibat İsmail kaymak tel 05075536676

Tarih: 10/8/2018 5:17:19 AM
Ayşe kaymak
  Aranan Kan: A RH -
şelçuklu tıp fakültesi konya'sinde Yatmakta olan hastamız için acil A RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05385732670

acil böbrek hastası için gülten demirci için

Tarih: 9/3/2018 6:42:55 AM
fatih demirci
  Aranan Kan: AB RH -
NP BEYİN HASTANESİ 'sinde Yatmakta olan hastamız için acil AB RH - kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05312342646

Ümraniye Np Beyin hastanesinde yatmakta olan Nihat DURAN İÇİN acil AB RH (-) kana ihtiyaç vardır. Yardımcı olun allah rızası için ...

Tarih: 8/13/2018 1:26:30 PM
Halil Akkuş
  Aranan Kan: B RH +
Ozelkoru hastanesi'sinde Yatmakta olan hastamız için acil B RH + kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 05443420869

Acil brh+pozitif kana ihtiyaç vardır ankara cukur anbar özel koru hastanesi irtibat 05443420869 hasta adı celalettin caba

Tarih: 8/10/2018 12:05:31 AM
Celalettin caba
EN SON EKLENEN LİNK

SİTE İÇİ ARAMA

Acil Kan Bankası